Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
4. maijs, 2012
Drukāt

“Neste Latvija” var nopirkt 100.markas degvielu

neste

Degvielas tirgotājs “Neste Latvija” tirgo tā saukto 100.markas degvielu, kas ir benzīns ar oktānskaitli 100 un kuru pārsvarā izmanto autosportisti, biznesa portālu “Nozare.lv” norādīja uzņēmumā.

Šāds benzīns tiek tirgots “Neste Oil” degvielas uzpildes stacijā Rīgā, Ulmaņa gatvē 84. Patlaban tā cena ir 2,29 lati par litru.

“Tā kā tā cena ir salīdzinoši augsta un ņemot vērā produkta specifiku, tā pārdošanas apjomi ir nelieli. Tuvojoties kāda auto vai moto sporta pasākumam, tirdzniecības apjomiem ir tendence pieaug,” skaidro uzņēmumā.

SIA “Neste Latvija” ir Somijas naftas pārstrādes un tirdzniecības uzņēmuma “Neste Oil” meitasuzņēmums, kas Latvijā strādā jau 21 gadu. 50,1% “Neste Oil” akciju turētājs ir Somijas valsts. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste Oil” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības sākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 40 miljonus latu. “Neste Oil” degvielas uzpildes stacijas tīklu Latvijā veido 54 stacijas visā valstī.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+