Mobilā versija
Brīdinājums -2.3°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
31. marts, 2014
Drukāt

“Neste Oil” tīkla paplašināšanā iegulda trīs miljonus eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Degvielas cenu tablo "Neste" degvielas uzpildes stacijā.

Automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste Oil” atklājis ceturto degvielas uzpildes staciju (DUS) šogad, kopumā tīkla paplašināšanā ieguldot trīs miljonus eiro, liecina kompānijas informācija.

Ceturtā šogad atklātā “Neste Oil” stacija atrodas Olainē, un līdz ar tās atvēršanu “Neste Oil” tīkls ir paplašināts līdz 62 stacijām.

SIA “Neste Latvija” mazumtirdzniecības vadītājs Armands Beiziķis skaidro, ka šajā gadā uzņēmums īsteno strauju “Neste Oil” degvielas uzpildes staciju tīkla paplašināšanu, atklājot jaunas stacijas ne tikai Rīgā, bet arī ārpus tās.

Pirmdien atklātā “Neste Oil” DUS, kas atrodas Olainē, Zemgales ielā 1a, ir piemērota gan vieglo transporta līdzekļu degvielas uzpildei, gan smagā autotransporta degvielas uzpildei ar ātrgaitas dīzeļdegvielas sūkni.

“Neste Oil” ir Somijas naftas pārstrādes un mārketinga uzņēmums ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi. SIA “Neste Latvija” ir “Neste Oil” korporācijas meitas uzņēmums. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis gandrīz 60 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+