Mobilā versija
+4.7°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
31. marts, 2014
Drukāt

“Neste Oil” tīkla paplašināšanā iegulda trīs miljonus eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Degvielas cenu tablo "Neste" degvielas uzpildes stacijā.

Automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste Oil” atklājis ceturto degvielas uzpildes staciju (DUS) šogad, kopumā tīkla paplašināšanā ieguldot trīs miljonus eiro, liecina kompānijas informācija.

Ceturtā šogad atklātā “Neste Oil” stacija atrodas Olainē, un līdz ar tās atvēršanu “Neste Oil” tīkls ir paplašināts līdz 62 stacijām.

SIA “Neste Latvija” mazumtirdzniecības vadītājs Armands Beiziķis skaidro, ka šajā gadā uzņēmums īsteno strauju “Neste Oil” degvielas uzpildes staciju tīkla paplašināšanu, atklājot jaunas stacijas ne tikai Rīgā, bet arī ārpus tās.

Pirmdien atklātā “Neste Oil” DUS, kas atrodas Olainē, Zemgales ielā 1a, ir piemērota gan vieglo transporta līdzekļu degvielas uzpildei, gan smagā autotransporta degvielas uzpildei ar ātrgaitas dīzeļdegvielas sūkni.

“Neste Oil” ir Somijas naftas pārstrādes un mārketinga uzņēmums ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi. SIA “Neste Latvija” ir “Neste Oil” korporācijas meitas uzņēmums. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis gandrīz 60 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (2)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+