×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
31. marts, 2014
Drukāt

“Neste Oil” tīkla paplašināšanā iegulda trīs miljonus eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Degvielas cenu tablo "Neste" degvielas uzpildes stacijā.

Automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste Oil” atklājis ceturto degvielas uzpildes staciju (DUS) šogad, kopumā tīkla paplašināšanā ieguldot trīs miljonus eiro, liecina kompānijas informācija.

Ceturtā šogad atklātā “Neste Oil” stacija atrodas Olainē, un līdz ar tās atvēršanu “Neste Oil” tīkls ir paplašināts līdz 62 stacijām.

SIA “Neste Latvija” mazumtirdzniecības vadītājs Armands Beiziķis skaidro, ka šajā gadā uzņēmums īsteno strauju “Neste Oil” degvielas uzpildes staciju tīkla paplašināšanu, atklājot jaunas stacijas ne tikai Rīgā, bet arī ārpus tās.

Pirmdien atklātā “Neste Oil” DUS, kas atrodas Olainē, Zemgales ielā 1a, ir piemērota gan vieglo transporta līdzekļu degvielas uzpildei, gan smagā autotransporta degvielas uzpildei ar ātrgaitas dīzeļdegvielas sūkni.

“Neste Oil” ir Somijas naftas pārstrādes un mārketinga uzņēmums ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi. SIA “Neste Latvija” ir “Neste Oil” korporācijas meitas uzņēmums. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis gandrīz 60 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+