×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. februāris, 2017
Drukāt

“Es gribētu, lai arī krievu žurnālisti stāsta, ko viņi šeit redz. ” Pilna saruna ar LTV vadītāju Ivaru Belti (26)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Piecas stundas un septiņas minūtes – tas ir laiks, ko vienam Latvijas iedzīvotājam vidēji ik dienu “nozog” televizors. Kā liecina jaunākais “Kantar TNS” mērījums, vislielāko skatītāju uzmanības daļu janvārī izdevies iegūt Latvijas Televīzijas 1. kanālam (LTV1), tikmēr otru nodokļu maksātāju uzturēto kanālu – LTV7 – hroniski moka skatītāju uzmanības deficīts. Sabiedriskajai TV joprojām aktuāls arī jautājums par jaunās paaudzes skatītāju piesaistīšanu. Kā stiprināt sabiedriskās TV pozīcijas, kā vairot tās ietekmi un celt satura kvalitāti, – sarunā ar LTV valdes priekšsēdētāju IVARU BELTI, kurš šo amatu ieņem kopš 2013. gada.

Ja atskatāmies uz LTV pagājušā gada veikumu, ko vēlaties īpaši izcelt?

I. Belte: Aizvadītā gada sākums bija diezgan sarežģīts no vadības viedokļa, jo 2016. gadā naudas mums bija mazāk nekā 2015. gadā, tāpēc mums pašiem iekšienē nācās pārskatīt budžetu. Tā nav vienkārša situācija ražošanas uzņēmumam. Tas nozīmē, ka ir jāatbrīvo cilvēki no darba, jāpārplāno ražošanas grafiki un citas lietas. Tomēr kopumā 2016. gadu esam to izvilkuši pat ļoti labā līmenī. LTV1 stabili saglabājis otra skatītākā TV kanāla pozīciju Latvijā. Mums izdevies saglabāt skatītāju uzticību un esam spējuši radīt konkurētspējīgu programmu. Prieks par to, ka šajā mājā ir mainījies klimats. Te ienākusi jauna paaudze, kura vairs neskaita savas darba stundas un nāk ar iniciatīvām, idejām un jauniem piedāvājumiem. Tieši tas mums ir ļāvis paveikt daudz vairāk, nekā mēs to būtu spējuši iepriekšējos gados.

Un kurš nopelnījis Beltes balvu?

Tā tika piešķirta par iniciatīvu, par ļoti nopietnu attieksmi pret lietu, kura mums iepriekš bija vissliktākajā stāvoklī. Balvu saņēma Ervīns Zgirskis, mūsu galvenais gaismu meistars. Viņš ir Latvijā pazīstams augstas raudzes profesionālis, kurš ir radījis inteliģentāko gaismas vadības sistēmu visā televīzijā. Otra balva bija par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) sāgu, kuru uzsāka LTV Ziņu dienests un kas izvērtās raidījumu sērijā ar plašu rezonansi. Kā vēlāk atzina pats VID, tas radījis 20 miljonu nodokļu ieņēmumu palielinājumu, kas iekasēti pēc šo raidījumu parādīšanas ēterā. Tā bija šī mūsu radītā ažiotāža un kontrole, tas bija mūsu analītiskais darbs, kas piespieda uz lietām skatīties citādi, kontrolēt lietas un, visticamāk, kādam vienkārši sametās bail un bija jāsāk maksāt nodokļi.

Pirms trīs gadiem publiskā paziņojumā vērsāties pie sabiedrības, sakot, ka uz LTV tiek izdarīts masīvs spiediens. Vai nu tas ir norimis?

Jāatzīst, ka joprojām to izjūtam. Iespējams, pa šiem gadiem mums pret to ir norūdīta imūnsistēma. Bet spiediens ir gan uz žurnālistiem par informācijas avotu atklāšanu, gan uz valdi par satura jautājumiem. Piemēram, esam tikuši kaunināti Saeimā par vienu vai otru lēmumu. Bijuši arī draudi žurnālistiem un konkrēti fiziski draudi valdei. Bet būtībā pamatjautājums ir viens – kas tad ir vajadzīgs, lai mēs varētu normāli strādāt? Un tās ir trīs pamatlietas – finansiāla neatkarība, fiziska drošība, kā arī žurnālistu juridiska aizsardzība. Mans kā LTV vadītāja pienākums ir gādāt, lai žurnālisti aiz manas muguras var justies pasargāti. Uzskatu, ka šobrīd juridiski esam pietiekami labi aizsargāti. Budžets, kas paredzēts juridiskam atbal­stam, ar katru gadu pieaug. Tātad esam uz pareizās takas, atrodamies uzmanības centrā, un ar mums ļoti grib tiesāties.

Līdzšinējā Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāja Aija Cālīte-Dulevska intervijā “LA” minēja politiskas vēsmas par neapmierinātību ar LTV valdi un vēlmi to nomainīt. Cik stabili jūtaties savā krēslā?

Mēs nestrādājam tāpēc, lai apmierinātu politiķus. Tas tiešām nav mūsu uzdevums. Protams, mums ir svarīga komunikācija ar politiķiem, bet tai jābūt konstruktīvai. Varbūt tas nemaz nav tas ļaunākais, ja politiskajās aprindās ir zināma neapmierinātība ar sabiedriskajiem medijiem. Tādas nu ir mediju un politiķu attiecības. Nekad neesmu centies ērtāk iesēsties kādā krēslā un apzinos, ka visam ir sākums un gals. Gribas vienkārši paveikt to, ko esmu iesācis.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  ========

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =========

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =====

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =====

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 4. “Es gribētu, lai arī krievu žurnālisti stāsta, ko viņi šeit redz.” Šo LTV vadītāja viedokli varētu pārfrazēt apmēram tā: tu gribētu, lai Krievijas dezinformācija tiktu pasniegta latviešiem un latviešiem lojāliem cittautiešiem sajaukta kopā ar Reitera, CNN, BBC un citu Rietumu ziņu aģentūru sniegto informāciju, gluži kā ķīseli, nevis tradicionāli pasniegtu ar pienu, bet skābpienu. Tas nekas, ja skrejamais garantēts. Pēdējā laikā vairs neskatos Panorāmu, jo šķebina tās saturs un veids, kā tas tiek pasniegts. Nesen vācu ziņās rādīja sižetu par čehu priekšvēlēšanu iespaidā pastiprināto Krievijas dezinformācijas vilni, kas tur izraisījis pretēju reakciju. Čehu skolās bērnus apzinīgā vecumā iepazīstina ar Krievijas izplatīto, neadekvāto informāciju, māca atšķirt to no vēlamās. Ko var izdarīt sagrozīta, tendencioza, uz noteiktu sabiedrības slāni apzināti mērķēta melu straume, parāda nesenās vēlēšanas ASV, britu Brexit. Attiecībā par saturu, pilnībā piekŗītu Ventspils mūzikas skolas pedagogam, ka LTV patiešām var iztikt bez dārgas vācu ‘ziepju operas’ iepirkuma, bet pietrūkst simfoniskās mūzikas tiešu vai ierakstītu translāciju no pašmāju vai citu valstu filharmonijām. Nepamanīju gadsimta kultūras notikuma – Elbas filharmonijas Hamburgā atklāšanas koncerta pārraidīšanu. Nav lieki atgādināt, ka mēs dzīvojam Eiropā, lai arī pašā nomalē. Šāda mēroga kultūras notikumu atspoguļošana LTV programmā būtu īstā vieta, kaut vai domājot par pašu ilgi loloto sapni par savu laikmetīgu un reizē pāri laikiem pastāvošu Mūzikas svētnīcu pie Daugavas. Mēs jau 26 gadus dzīvojam Latvijas valstī, tāpēc nepieņemams ir Beltes viedoklis par īpašu TV Latvijas lojāliem krieviem. Tā rodas un tiek mākslīgi uzturētas viena no otras telpiski, saturiski un formāli nošķirtas, izolētas, atrautas iedzīvotāju grupas, ar kurām ir iespējams manipulēt un, kas arī visu šo laiku ir darīts.

 5. PALDIES PAR KOMENTĀRU aborigenam!

 6. Kur pazuda mans komentārs ?

 7. Mājā kurā dzīvoju 49 gadus vairs dzīvo tikai 3 latviešu ģimenes. 7 kanālā regulāri skatos sportu,īpaši ziemā,jo futbolu neskatos vispār,laikam Raikina sindroms no viņa ļoti sen teiktajiem vārdiem … pa laukumu skraida 22 “bugaji” . Tomēr kādi 4 krievu paziņas man ir teikuši ,ka Latvijas ziņas viņi skatoties tikai 7 kanālā. Paskatījos ,bet tas mani neinteresē.Lai nebūtu jādzīvo krievu informatīvajā telpā kopš 1995.g. esmu uzlicis vācu Astra satelītantenu un 75% no visa ko skatos ,skatos tur ,bet ne jau 5 stundas dienā.

 8. Varbūt biedrs Belte gribētu pārvākties uz Krieviju un baudīt krievu valodu rītā un vakarā?

 9. Ko vini stasta un redz, mes jau esam atskatijusies vairak ka vajag.
  Vienreiz PIETIEK!!!! Te nav vajadziga merktieciga RUSIFIKACIJA,
  Pieradusi sagrozit realitati, saukt DEZINTEGRACIJU par integraciju, prokremliskos FASISTUS par antifsistiem, tagad RUSIFIKACIJU par tautu saliedesanu un informesanu.
  Ja jau ir ta ka mums censas ieboret SEGREGETAS, DEZINTEGRETAS izglitibas sakara, tad tie krievvalodigie, par tadiem padaritie daudzu citu valodu lietotaji…, tacu makot latviski. Nu tad dodiet viniem iespeju taja sanemt zinas.
  It seviski, ka mums ir VALSTS VALODA. Pie tam, ja izdaritiznemumus, tad TIKAI kada no ES valodam, kas NAV krievu valoda. Tagad tiek demonstreta klaja CITU TAUTU DISKRIMINACIJA, krievus pacelot augstak par tiem, kuru valodam tads REVERANSS netiek izdarits.
  Jeb ta ir visparastaka Kremla IMPERISMA nostiprinasana, KOLONIALISMS, lai KOLONISTIEM NEBUTU JAAPGUST vietejo “bauru” valoda? Toties “baurus” gan, pat ta sauktais prezidents, tikai nez KURAS valsts…, citigi aicina macities to pasu OKUPANTU valodu, laikam jau ar 1 merki, lai varetu tos APKALPOT tiem tikama mele.
  Latvija, tapat ka visas, vismaz FORMALI, no Kremla paklautibas atbrivojusas valstis, krievu valodai nav vietas NEKADAS IZPAUSMES, jo tas ir OKUPACIJAS, RUSIFIKACIJAS atgadinajums un to joprojam esosas ietekmes apstiprinajums.
  Tautu cietuma bijusiem tas ir tas pats, kas Izraela macit vacu valodu un Mein Kampf. Tapec ir jaierobezo ari melu propaganda.

 10. Viens lūgums – Belti atpakaļ uz PBK.

 11. Tātad Ivars Belte grib””lai krievu žurnalisti stāsta par to,ko viņi šeit {Latvijā] redz! Un redz viņi to pašu,ko redz preses izdevums VESTI.lv! Ja ar dzeltenu flomasteru atzīmētu visas “”naida un nicinājuma vietas izdevumā””tad tā pilnīgi atbilstu DZELTENĀS PRESES izdevuma statusam,kas būtu jāpārtrauc izdot to ar likumu.Tagad Belte grib””atļaut propagandēt””vēl televizijai tā vietā lai sāktu saprast-ko darīt ar “viltus informāciju blāķi,kas tiek iebarots Latvijas krievvalodīgajiem iedzīvotājiem,bet ne aizstāvēt mūsu masu informācijas niecīgās pozīcijas!Belte,Latviešiem ir sakāmvārds:””Jo vairāk sūdu min,jo platāks tas paliek!””.P.S.Sāciet domāt par Latviju beidzot!

  • Ой да вы на себя посмотрите и на свою собственную «жёлтую прессу»! То же мне, «ангелы» нашлись. Сами точно такие же.

 12. Kam pa spēkam būtu smags analītisks darbs? Atbildēt

  Ir tāds moments, ka dažkārt “neredz” acīmredzamas lietas. Tā kā būtu svarīgi analizēt arī to, ko ir jāredz, bet “neredz”. Lai varētu pētīt TĪRUS VIEDOKĻUS, no krievvalodīgo viedokļiem būtu jānofiltrē Kremļa izplatītā propaganda.

 13. Latvijas pilsonis krievs Atbildēt

  Belte: “Krievi neskatās raidījumus latviešu valodā vai dara to ļoti selektīvi, un otrādi.”
  LA: “Veidojas strupceļš. Kur saskatāt izeju?”
  Belte: “Uzskatu, ka mums patiesībā jādomā par jaunu zīmolu lojāliem krievu tautības Latvijas iedzīvotājiem. ”

  Jocīgi – par lojāliem tiek uzskatīti tie krievi, kuri neskatās raidījumus latviešu valodā vai dara to selektīvi!!? Patiesībā – lojālie krievi ļoti labi zina latviešu valodu un lojālajiem krieviem nav vajadzīgi LTV radītie raidījumi krieviski.
  Un, Belte, nekarini pie krieva vārdu “tautība” vai “tautības cilvēks/iedzīvotājs”. Krievs ir un paliek krievs.

 14. Ceru, ka šo faktiski Kremļa valodas politikas īstenotāju drīz padzīs no TV.

 15. Belte uzvedas kā šovinists Atbildēt

  Belte, kāpēc tu īsteno diskrimināciju un piekop šovinismu nelaižot ēterā ukraiņu, baltkrievu, poļu, vāciešu, igauņu, lietuviešu, ķīniešu, gruzīnu un citu tautību žurnālistus, izņemot šveštautiešus krievu žurnālistus?
  Ja tu, Belte domā, ka Latvijā dzīvo tikai latvieši un krievi, tad esi nekompetents. Latvijā dzīvojošie ukraiņi nav krievi. Latvijā dzīvojošie baltkrievi nav krievi. Latvijā dzīvojošie lietuvieši un igauņi nav krievi! Cieni šo tautību valodas un dod ētera laiku arī šīm tautībām!

 16. Izlasīju tikai virsrakstu un nedaudz tālāk, lai saprastu ka tā ir tikai tukša muldēšana.Nav nekā pretīgāka un riebīgāka par reklāmām ,kas terorizē skatītāju.Reklāmu laikā nogriežu skaņu ,pieveru acis ,gaidu kad tā pazudīs vai eju uz tualeti.

 17. Vai atbildigajam ,par Valsts drosibu,personam un institucijam nav zinams ka jau gadiem ilgi NEPL un LTV komande Ainars Dimants ,ilgadejs Krievijas VDK ” neredzamas ” frontes cinitajs un vina izpaligs Belte ? Kremla cekistu propagandas un dezinformacijas izplatisana ES un NATO Valsts publiskaja telpa ir Valsts nodeviba.Atbildigo personu un instituciju bezdarbibu var novertet ka nozieguma un noziedzinieku atbalstisana.Rezumè : Valsts nodeviba.

  • Fui!Šitā izrunāties par latviešu neatkarības un brīvības izcīnītajiem-čekistiem,komunistiem,padomju darbiniekiem!Varbūt ir zinami citi brīvības cīnītāji?

 18. Kas liedz stāstīt latviešu valodā.Jārunā tā lai es saprastu,jo to garantē mūsu satversme.Rokas nost no mūsu satversmes neliešu banda.

Draugiem Facebook Twitter Google+