Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nestreb karstu! Horoskopi 11.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Daudziem šī būs saspringta un pretrunīga diena – sākot ar iespējamām kļūdām, ko pieļausiet darbā, beidzot ar neizprotamiem strīdiem ar mīļoto cilvēku. Piemērota diena fiziskām aktivitātēm un fiziskam darbam – tas arī palīdzēs sakārtot domas un “nestrebt karstu”! Ne visiem tikko iepazīties cilvēks izrādīsies otrā pusīte – dažu dzīves tas var sagriezt kājām gaisā, diemžēl, ne tajā labākajā nozīmē.

Auns

Darbā tev šodien traucēs pārlieku lielā emocionalitāte. Mēģini kontrolēt sevi un neesi pārāk atklāts ar kolēģiem. Vakars ir ideāli piemērots tam, lai satiktos ar draugiem.

Vērsis

Piemērota diena tam, lai nostiprinātu savas pozīcijas. Tava emocionalitāte un ievainojamība, ko tu slēp zem vienaldzības maskas, var tev palīdzēt sasniegt mērķus. Izrādi iniciatīvu un mērķtiecību. Vari rēķināties ar draugu palīdzību.

Dvīņi

Labvēlīga diena, lai nostiprinātu savas pozīcijas. Tava ievainojamība un emocionalitāte, ko tu slēp zem vienaldzības maskas, var traucēt tev sasniegt mērķus. Izrādi iniciatīvu un mērķtiecību. Vari rēķināties ar draugu atbalstu un palīdzību.

Vēzis

Lieliska diena, lai pabeigtu iesāktus darbus, analizētu noietu ceļu un attiecības ar mīļoto cilvēku. Iespējams, ka tavas aktivitātes pamanīs priekšniecība. Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, apvieno savus spēkus ar citiem cilvēkiem. Nav izslēgts, ka jaunas interesantas iepazīšanās no darījumu sfēras var pārvērsties attiecību statusā.

Lauva

Partnerattiecības šodien būs piepildītas un nesīs darba augļus. Vientuļās Lauvas sagaida daudzsološas tikšanās. Spēja mainīt taktiku atkarībā no situācijas palīdzēs gūt veiksmi.

Jaunava

Iespējamas nopietnas izmaiņas privātajā dzīvē. Atbildības sajūtas par sevi un sev tuvajiem cilvēkiem vedīs pa veiksmes ceļu. Esi izlēmīgs: nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot likteni – tas ne vienmēr var tev smaidīt.

Svari

Darba jautājumos šodien zvaigznes iesaka ieklausīties savā intuīcijā – tikšanās un pārrunas var izrādīties ļoti veiksmīgas un nodrošināt tev stabilus, finansiālus ieguvumus. Neļauj savam pašlepnumam sabojāt attiecības ar tev tuvu cilvēku.

Skorpions

Sievietes var gaidīt jaunu romantisku aizraušanos vai flirtu. Zvaigznes gan brīdinu, ka tev raksturīgais atturīgums var traucēt pareizi novērtēt sava pielūdzēja labās un arī sliktās īpašības. Vīriešiem savukārt jāatturas no negaidītām iepazīšanām vai vecu attiecību atsākšanas, tās novedīs pie katastrofāliem notikumiem jūsu dzīvē.

Strēlnieks

Atbildības sajūta, spēja prognozēt situāciju citu acīs paaugstinās tavu autoritāti. Esi uzmanīgs darbā ar dokumentāciju. Vakarā iespējama romantiska tikšanās vai jauna iepazīšanās, kas pāraugs nopietnās attiecībās.

Mežāzis

Saspringta diena. Visdrīzāk šodien tavi iezīmētie plāni nesasniegs gaidīto rezultātu. Veltī šo dienu tam, lai analizētu savas veiksmes un neveiksmes. Uzticies savai intuīcijai, nerēķinies ar padomiem no malas – tikai tu pats vari sev palīdzēt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien vajadzētu nolīdzsvarot emocijas un domas, attiecības ar mīļoto cilvēku. Iespējams kāds negaidīts notikums vai ziņa, kas var mainīt tavu dzīvesveidu.

Zivis

Pretrunīga diena gan darba, gan privātajā sfērā. Esi uzmanīgs darbā ar dokumentāciju un materiālām vērtībām – augsts kļūdu un naudas zaudēšanas risks. Nedod citiem solījumus, kurus nevari izpildīt!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmju pārstāvji ar ļoti “smagu” enerģētiku: viņi var izpostīt pat sev tuvo cilvēku dzīves
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Rūpējies par attiecībām ar līdzcilvēkiem! Horoskopi 16.jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Apstiprināts lielākais ES fondu projekts – Latvijas dzelzceļa elektrifikācija
7 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Latvijā palaists pirmais 5G internets LMT tīklā un iedarbināts pirmais 5G rūteris
39 minūtes
LE
LETA
Latvijā
IKVD min, kur varētu būt notikuši pārkāpumi LU rektora vēlēšanās
2 stundas
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Tiesa Francijā noraida prāmja “Estonia” katastrofas upuru tuvinieku prasību
37 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
VARAM: Rīgas domei būs jāskaidro līgums ar atkritumu apsaimniekotāju “Tīrīga”
1 stunda