Latvijā
Kriminālziņas

Netālu no bēdīgi slavenās Tīnūžu-Kokneses šosejas notikusi vēl viena avārija 16

Kadrs no LNT video

Sestdien, 4. novembrī, Ogresgala pagastā dažu metru attālumā no bēdīgi slavenās Tīnūžu-Kokneses šosejas uz vietējas nozīmes ceļa avarējis kāds “Audi 6”. Tā vadītājs acīmredzot nav spējis izbraukt pagriezienu, kā rezultātā auto aizbraucis taisni un klajā laukā uzmetis vairākus kūleņus, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pirmie avārijas aculiecinieki, kuri izsaukuši palīdzību, ziņojuši, ka negadījuma varētu būt cietuši vairāki cilvēki, tostarp arī tādi, kuri auto nevarēs pamest pašu spēkiem.

Avārijas brīdī bez autovadītāja un nopietni ievainotās pasažieres salonā atradusies vēl kāda sieviete. Viņai, tāpat kā šoferim, paveicies – abi tikuši cauri ar viegliem sasitumiem un nobrāzumiem. Abi pēc paviesošanās mediķu busiņā no tālākas palīdzības atteikušies.

Kā raidījums “Degpunktā” noskaidroja Valsts policijā, šajā gadījumā autovadītājam draud kriminālatbildība un pat cietumsods, jo pēc avārijas veiktajā alkohola pārbaudē ceļu policisti fiksējuši, ka šoferis pie sava spēkrata stūres bija sēdies reibumā.

LA.lv