Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. oktobris, 2015
Drukāt

Netālu no ebreju privātās vidusskolas atrod kara laika granātu (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgā, Maskavas forštatē, šorīt atrasta kara laika granāta, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina.

Kāds garāmgājējs Sadovņikova ielā mājas pagalmā pamanījis sarūsējušu kara laika granātu. Uz notikuma vietu izsaukti Nacionālo bruņoto spēku nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas vienības speciālisti.

Satiksme Sadovņikova ielā nav slēgta.

Netālu no granātas atrašanas vietas, Lāčplēša ielā 141, atrodas Habad Ebreju privātā vidusskola. Skolas direktore Jūlija Gomoļa aģentūrai LETA pastāstīja, ka notikuma vietā ieradusies policija, taču skola norādes par evakuāciju saistībā ar atrasto granātu nav saņēmusi.

Granāta esot atrasta apmēram 50 metru attālumā no skolas vietā, kas nav mācību iestādes teritorija, pastāstīja Gomoļa.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tad jau Zurovs būs klāt.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+