Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Netālu no Latvijas robežas šodien konstatētas 12 Krievijas militārās lidmašīnas (5)

Foto: RIa NovostiFoto: RIa Novosti

Iznīcinātāji MIG-31.

Netālu no Latvijas robežas trešdien konstatētas 12 Krievijas militārās lidmašīnas, liecina ieraksts Nacionālo bruņoto spēku tviterkontā.

Virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem identificētas četras Krievijas bruņoto spēku lidmašīnas “MiG-31”, četras lidmašīnas “Su-24”, trīs lidmašīnas “An-26”, kā arī viena lidmašīna “Il-76”.

Jau ziņots, ka Krievijas bruņoto spēku tehnika – lidmašīnas, kuģi un zemūdenes – aptuveni pusotra gada laikā Latvijas robežas tuvumā tiek identificētas regulāri.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. kas ir, ko? Vai mūsu aviācija, mūsu drošie vanagi vairs nespēj gaisā pacelties? Vai zviedreļu augļojošie smerdeļi arī tiem spārnus apgriezuši un degvielu nolējuši?

  2. viņas taču apdraud civilo aviaciju jo tiek atslēgti visi sakari un draud atkal katastrofas un vai jūs to nesaprotat?

  3. bija 13 lidmašīnas mans radars fiksēja.

  4. Maskaļiem bikses pilnas: nāk NATO.

  5. zirgu pajūgs ar garām nobrauca neredzejāt vai? ko histerizejas un cenšaties iebaidit publiku? pasutijums no saimniekiem?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+