×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
15. februāris, 2015
Drukāt

Netanjahu aicina Eiropas ebrejus pārcelties uz Izraēlu (8)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Izraēlas premjerministrs Benjamins Netanjahu

Pēc Kopenhāgenā notikušajiem uzbrukumiem Izraēlas premjerministrs Benjamins Netanjahu svētdien aicināja Eiropas ebrejus pārcelties uz dzīvi Izraēlā.

“Izraēla ir jūsu mājas. Mēs esam gatavi uzņemt un aicinām uz masveida [ebreju] imigrāciju no Eiropas,” paziņoja Netanjahu.

Arī pēc Parīzē notikušajiem terora aktiem, no kuriem viens bija vērsts košera veikalu, Izraēlas premjerministrs aicināja Francijas un arī citās Eiropas valstīs dzīvojošos ebrejus pārcelties uz dzīvi Izraēlā.

“Es vēlos teikt visiem Francijas ebrejiem, visiem Eiropas ebrejiem, ka Izraēla nav tikai vieta, kurā virzienā lūgties, bet Izraēlas valsts ir jūsu mājas,” sacīja Netanjahu.

Netanjahu solīja, ka Izraēlas valdība lemj par “pasākumiem kā palielināt imigrāciju no Francijas un citām Eiropas valstīm, kas cieš no briesmīga antisemītisma. Visi ebreji, kas vēlas imigrēt Izraēlā, tiek sirsnīgi gaidīti ar atvērtām rokām. Mēs palīdzēsim jums ātri iedzīvoties mūsu valstī, kas ir arī jūsu valsts”.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Izskatās, ka kaut kur Eiropā “kāds” gatavojas uzspridzināt nelielu kodolbumbiņu, lai iedomīgā baltā rietumu pasaule tā pa īstam saķertos savā starpā īstā kariņā bez uzvarētājiem, bet sava “izredzētā” tauta, tā ir svēta lieta, tā ir jāpaglābj. Pēc gadiem piecsimts varēs ebrejus atkal aicināt uz pastāvīgu dzīvi jaunajās tukšajās Lielizraēlas zemēs Eiropā.

  • Drīzāk, kad notiks tāda žīdu koncentrācija vienuviet, es dmāju, ka daudziem labprātāk niezēs pirksts nospiest to pogu, kas visu Cionu aizlaiž pie viņu debesu tēva. 😀 Un, islama fundamentālistiem tad arī ieroči vairāk vērsīsies projām no Eiropas, Tā, ka mēs varētu būt tikai ieguvēji – jāmāca tiai jaunatnei, lai ar jūdenšveiniem nepinās, ka neparauj līdzi.

 2. Lūk, kāpēc Eiropai šajā ļoti smagajā pēckrīzes laikā netiek nekādas investīcijas. Tās vienkārši ir žīdu rokās, bet žīdiem ir plāni par lielu karu Eiropā. Hitlers arī pirms otrā pasaules kara aicināja vāciešus uz Fāterlandi. Arī ASV tiek iesaistīta visādos karos, tagad Krievija tiek uzkūdīta Ukrainai. Faktiski rietumu “sankcijas” tikai veicina Krievijas ekonomiku un ļoti kož rietumu ekonomikai. Eiropai un Amerikai beidzot ir jāsaprot, ka ebreju diaspora strādā tikai un vienīgi savas tautas un Izraēlas interesēs. Visa šī GLOBALIZĀCIJAS politika bija tikai parasta inspirācija, lai gūtu superlaupījumu no šīs superkrīzes. Bet tagad ir jāsatīra aiz saviem nedarbiem tā lai par superkrīzi aizmirstu, tātad vajadzīgs kas daudz nopietnāks un tas ir tikai un vienīgi karš.

  • Vai tikai šī pēdējos gados izvērstā banku pāreja uz elektroniskiem norēķiniem nav izdomāta tikai tāpēc, lai vienā jaukā dienā banku vadība varētu saķert galvas un bļaut pa visu pasauli, “Ak šausmas, starptautiska hakeru superbanda ir nozagusi no jūsu kontiem visu jūsu naudu, ak cienījamie noguldītāji, bet jūs taču saprotat, ka mēs jau pie tā nu ne pavisam neesam vainīgi…….”

   • Jebšu kāds to tika domājis savādāk? Padomājiet vien – pēdējo gadu informācija visur ir tikai elektroniskā formātā – izrauj štepseli – un nav tev vairs nekādas informācijas. Nav tev kultūras, nav tev vēstures – dzīvo alā ar maisu galvā. Blame the Jews.

 3. Ždanoka, Linderman, Mamikiņ, Pļiner un pārējie, vai dzirdat ?

 4. Pilnīgi pareizi!!! Lai izdodas!!!

  • Gan jau gan jau – kad atradīs kādā veidā likt mums samaksāt par viņu apspiešanu, tad aizbrauks ar to lielāko maisu vezumā.

Draugiem Facebook Twitter Google+