Horoskopi un mistika
Horoskopi

Netērē naudu! Horoskopi 21.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Dienas pirmā puse kursēs bez konkrēta virziena – šīs stundas var likties emocionālas un nenoteiktas. Šajā laikā vajadzētu baudīt atpūtu, tuvību ar mīļajiem cilvēkiem, tikties ar draugiem. Dienas otrajā pusē pieaugs enerģētiskā puse, daudziem gribēsies iesaistīties avantūrās, kā arī tērēt naudu vērienīgiem pirkumiem. Tomēr zvaigznes neiesaka to darīt – ne baudīt piedzīvojumus, ne pirkt dārgas un krāšņas lietas – vēlāk tas var novest pie lielām problēmām.

Auns

Šodien tevi var gaidīt jaunas iepazīšanās, dienas gaitā tev vairākas reizes gribēsies parādīt savu varu un ietekmi. Taču nevajadzētu izmantot to, lai pievērstu sev citu cilvēku uzmanību – tas var nostrādāt arī pretēji.

Vērsis

Nav izslēgts, ka tavi nopelni šodien tiks pamanīti. Lai šodien tevi ceļā gaidītu veiksme, iemācies analizēt situāciju, piemēram, esot svešā, neierastā vidē nemeties pa galvu, pa kaklu kaut ko darīt pirms neesi to izpētījis.

Dvīņi

Dvīņi šodien būs imūni pret citu cilvēku skaistumu un valdzinājumu. Taču lielu lomu var nospēlēt emocionālā pasaule – tu vari iemīlēties.

Vēzis

Šī diena būs ļoti labvēlīga, ja tu dosies kādā ceļojumā – veiksmīgi būs arī tāli ceļojumi. Vēžiem šodien vajadzētu mierīgu atpūtu, kas gandarī viņus. Vari tikties ar draugiem, kā arī doties uz randiņu ar mīļoto cilvēku.

Lauva

Prāts un tavas spējas šodien būs kā iemiguši. Šodien tev būs grūti atcerēties dažādas lietas, tomēr tās, ko tev izdosies atcerēties, tu nekad neaizmirsīsi. Iespējams, tev nāksies izkāpt no savas komforta zonas.

Jaunava

Šodien būs jāveltī ne mazums pūļu, lai sasniegtu veiksmi. Pieņemot atbildīgus lēmumus, pirmkārt, tev ir jāizvērtē savas spējas un spēks.

Svari

Svariem, kas nav pieraduši dancot pēc citu stabules, šodien būs grūti pieņemt šīs dienas noteikumus. Tas var izraisīt nervu saspringumu. Ja tu mācēsi pakļauties svešai autoritātei, tad nostiprināsi savas pozīcijas un piedzīvosi veiksmi.

Skorpions

Zvaigznes šodien aktivizēs tavu vieglprātīgo izturēšanos pret dzīvi. Tev nevajadzētu tomēr iesaistīties nekādās avantūrās, jo tās nebūs veiksmīgas.

Strēlnieks

Nav izslēgts, ka Strēlniekiem apniks ekonomēt naudu un gribēsies iegādāties kaut ko vērtīgu un dārgu. Taču atturies no šīs vēlmes! Ja tu nespēsi turēt sevi grožos, iekļūsi naudas parādos.

Mežāzis

Augsts risks itin visā, kas attiecas uz tehnoloģijām – auto avārijas, dažādas traumas darbā ar darba instrumentiem. Uzmanies!

Ūdensvīrs

Ļoti iespējama romantiska tikšanās. Tāpat varēsi šodien izbaudīt sava darba augļus. Neslēp jūtas no saviem tuvajiem cilvēkiem – viņi arī vēlas zināt, ka tu viņus mīli.

Zivis

Dažām Zivīm šodien gribēsies tērēt, tērēt un tērēt. Nedari to. Lai gan, ja tu pats neapzināsies, ka šīs vēlmes novedīs tevi pie lielām problēmām tuvākā nākotnē, nekas tevi no tā neglābs.

LA.lv