×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
6. februāris, 2015
Drukāt

“Netflix” pasūta Baza Lurmena seriālu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Video straumēšanas pakalpojums “Netflix” pasūtījis austrāliešu kinorežisora Baza Lurmena seriālu par jauniešiem no kriminogēna Ņujorkas rajona, kuri cer ielauzties pilsētas mūzikas pasaulē.

Pagaidām pasūtītas 13 “The Get Down” sērijas, no kurām Lurmens būs režisors pirmajām divām un pēdējai. Viņš seriālā darbosies arī kā galvenais producents, savukārt viņa sieva, četrkārtējā “Oskara” balvas ieguvēja Ketrina Mārtina, gādās par tērpiem un vizuālo noformējumu.

“Šis ir televīzijas zelta laikmets, un “Netflix” kultūra neuzliek nekādus ierobežojumu radošajām iespējām. Tāpēc tieši šeit izveidošu seriālu “The Get Down”, par ko domāju jau vairāk nekā desmit gadus,” atklāja Lurmens.

“Mani apsēdusi ideja par to, kā pilsētas nolaistākajās daļās, kuras grimst aizmirstībā un ir pa pusei iznīcinātas, var rasties tik radoša un oriģināla mūzika, māksla un kultūra,” norāda režisors. “Es sadarbošos ar “Sony”, kā arī neiedomājami talantīgu scenāristu un mūziķu komandu. Daudzi tās dalībnieki uz savas ādas izdzīvojuši to, kas tiks atspoguļots seriālā.”

Seriāls tiks laists klajā 2016. gadā. To varēs noskatīties “Netflix” abonenti no valstīm, kurās pakalpojums ir pieejams.

“The Get Down” būs Lurmena pirmais televīzijas seriāls. 2001.gadā Lurmens izlaida filmu “Moulin Rouge!” (“Mulenrūža”), taču viņa nesenākā kinolente bija 2013. gadā klajā nākusī drāma “The Great Gatsby” (“Lieliskais Getsbijs”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+