×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
6. janvāris, 2014
Drukāt

Neticama izglābšanās – no Aiviekstes izķeksē maisu ar nāvei nolemtiem kucēniem (7)

Foto - kadrs no videoFoto - kadrs no video

Gada nogalē kādi četrkājaini mazuļi Madonas pusē tikuši pie jauniem vecākiem. Kāds bija Aiviekstes upē metis maisu ar maziem kucēniem, taču maiss bija aizķēries un upē nebija iekritis. Glābēji trīs drošai nāvei pakļautos kucēnus izglābuši. Stāsta Vidzemes TV.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Coach !!! Neviens viņiem patversmi nemeklēs , jo ir jau nopietni saimnieki , kad uzlikšu uz kājām un tavu naudiņu nu noteikti neviens neprasīs !! par parazītiem piekrītu , jā par cilvēkam izdzīvošanai nepieciešām lietām piekrītu , bet suņus tu taču neēd !! un kas zin , nedod dievs , kādreiz suns tev izglābtu dzīvību , 100 % Tev dzīve samainītos domāšanā !! ar cieņu !!

 2. Arī jūrskolu ir jāprot absolvēt! Tā ir gadsimtu sena prakse, ka likvidē nevajadzīgos kucēnus, kaķēnus, izķer peles, žurkas, kurmjus, šauj žagatas, vārnas u.t.t. Tā pārliekā dzīvnieku mīlestība nav bez tālejošām sekām. Tagad šos kucēnus kāds pabaros, tad meklēs patversmi un tad lūgs visai tautai ziedot! Visās lietās jābūt līdzsvaram un nav ko ņemties ar šādu “labdarību”. Protams, maisā bija jāieliek akmeni, lai viss notiktu ātri un humāni! Varbūt, ka nekausim arī cūkas, jērus vai teļus, nepirksim dzīvās zivis, bet varbūt, ka sāksim humānu gājienu ar to, ka brauksim noteikumu robežās, neslepkavosim viens otru uz ceļiem, karos un nesakārtotās darbavietās?!

 3. aaaaa!! Es uzskatu , tā , ir izglabti cilvēki , bet ja vienaldzīgi pēc tam paej garām mūsu mazākajiem brāļiem , tad neskaities glābējs , bet gan šķirotājs !! Protams , vienkāršāk izlikties , ka neko neredzi un paiet garām , ja Tev to sirdsapziņa atļauj – uz priekšu ! vismaz tad neraksti muļķigus komentus !!

 4. Ak dievs,kura vieta tadiem cilvekiem atrodas sirds??Jauki,ka ir ari tadi jauki un sirsnigi cilveki,kuri nav vienaldzigi un nak paliga nelaime nokluvusajiem.Es tadus monstrus pasus iebaztu taja maisa un iemestu auksta udeni……

  • un ka iet bojā cilvēki kas tad tie ir te uztraucās par kaut kādiem kucēniem.Cilvēka dzīvība jau laikam mūsu valstī tāds nieks vien ir.

   • Jaa,juusu dziiviiba nieks vien ir,ja shaadi runaajat par dziivu radiibu!!!

   • Jūs laikam regulāri kāds sasietu bāž maisā un mēģina noslīcināt!
    Un kurš tad nevērtē cilvēku dzīvības? Bet ja runa ir par sadzīves problēmām, tad cilvēkam ir dotas rokas, kājas un galva lai tās risinātu, diemžēl daba ir tā kas cieš no cilvēku izgājieniem, ne otrādi, tāpēc viss dzīvais, skaistas un neaizsargātais ir jāsargā tieši no cilvēkveidīgām būtnēm, jo ne visi ir cienīgi saukties par cilvēkiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+