×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
2. oktobris, 2014
Drukāt

“Netici visam, ko redzi!” – laikmetīgā deja par Ņujorku

Miks Sēls / publicitātes fotoMiks Sēls / publicitātes foto

Horeogrāfe Līga Liberte-Lasmane portālam LA.lv pastāstīja, ka skatītāju lūguma dēļ 11. oktobrī Rīgā un 8. novembrī Liepājā atkārtos Ņujorkā tapušo dejas izrādi “Netici visam, ko redzi!”.

Tā jau ir piektā horeogrāfes Līgas Libertes-Lasmanes veidotā dejas izrāde. Galvenā iedvesma šim darbam horeogrāfei radās, 2012.-2013.gadā kopumā četrus mēnešus pavadot Ņujorkā, kur viņa mācījās Brodvejas deju skolā.

Par piedzīvoto Ņujorkā horeogrāfe stāsta: “Esmu sapratusi, ka Ņujorka ir salauzto siržu un vientuļo cilvēku pilsēta, kur seksuālai orientācijai var būt tikpat liela nozīme kā CV. Pa gabalu Ņujorka šķiet kā skaisti iesaiņota dāvana, taču, ņemot nost pa kārtai iesaiņojuma papīru, tu atklāj, ka kastītē iekšā ir kaut kas pavisam cits. Kad liekas, ka jau pazīsti šo pilsētu, tā atkal pārsteidz tevi nesagatavotu. Tu to gribi ienīst, jo viss te ir tik uzbāzīgs un pārspīlēts, bet saproti, ka par spīti visam arvien dziļāk iemīlies šajā debesskrāpju mekā.”

Jaunajā uzvedumā piedalīsies Līgas Libertes dejas teātra dejotāji, kas izturējuši īpašu atlasi uz šo laikmetīgā džeza dejas stilā ieturēto izrādi. Kā stāsta idejas autore, “dejotājiem būs jāizdejo sarežģīta horeogrāfija, savukārt skatītājiem būs jāpiedzīvo negaidītas emocijas un kaislības uz skatuves”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+