Latvijā
Kriminālziņas

Neatlaidīga garnadze tūlīt pēc atbrīvošanas atkal dodas uz veikalu 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Valsts Policija

Vakar, 14.decembrī, ap pulksten 11.00 dienā Valsts policija (VP) saņēma izsaukumu no kāda tirdzniecības centra apsardzes darbinieka. Apsargs ziņoja, ka lielveikalu mēģināja apzagt kāda sieviete.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, konstatēja faktu, ka 1987.gadā dzimusi sieviete no lielveikala mēģināja nozagt kosmētikas preces un alus skārdeni, kuru kopējā vērtība bija 38 eiro. Likumsargi sievieti nogādāja policijas iecirknī.

Aizturētajai tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzekli, un ap pulksten vieniem sieviete tika palaista vaļā.

Tajā pašā dienā ap pulksten četriem pēcpusdienā VP saņēma izsaukumu par zādzību uz to pašu lielveikalu. Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka tā ir tā pati sieviete, kura pirms pāris stundām bija izlaista no policijas iecirkņa.

Saistītie raksti

Arī šoreiz sieviete bija mēģinājusi nozagt kosmētiku un alus skārdeni, desmit eiro vērtībā. Jāpiebilst, ka sieviete bija paspējusi nomainīt savu apģērbu, pēc pirmās zādzības reizes.

Šoreiz sieviete tika ievietota izolatorā. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību vai piesavināšanos nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

LA.lv