×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
21. septembris, 2012
Drukāt

Netulkoja valsts valodā


Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) “Pirmajam Baltijas kanālam” (PBK) piemērojusi 1500 latu administratīvo sodu, pastāstīja NEPLP Informācijas centra vadītāja Sanita Blomniece. Lēmums par administratīvā soda piemērošanu PBK, kas ietilpst mediju koncernā “Baltijas mediju alianse”, tika pieņems vakar NEPLP sēdē.


 

Pēc Blomnieces teiktā, administratīvais sods PBK piemērots par konstatētajiem pārkāpumiem 2012. gada 20. maija un 10. jūnija pārraidēs un par nepatiesas informācijas sniegšanu programmas uzskaites žurnālā. “Konstatētie pārkāpumi ir filmu un raidījumu netulkošana valsts valodā, kā arī krievu valodā ieskaņotu reklāmas bloku ievietošana latviešu valodā ieskaņotās filmās, seriālos un raidījumos,” pastāstīja Blomniece.

NEPLP pārstāve paskaidroja, ka Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums paredz, ka raidījumos ievieto reklāmu raidījuma valodā vai valsts valodā. “Pārkāpumi, kas saistīti ar filmu un raidījumu netulkošanu latviešu valodā, PBK programmā gada laikā konstatēti atkārtoti,” norādīja Blomniece.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+