Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. aprīlis, 2015
Drukāt

Neuzmanīgas smēķēšanas izraisītā ugunsgrēkā bojā gājusi sieviete (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Sestdien, 4.aprīlī, no rīta kādā daudzstāvu dzīvojamā ēkā Rīgā, Prūšu ielā, neuzmanīgas smēķēšanas izraisītā ugunsgrēkā bojā gājusi aptuveni 70 gadus veca sieviete. Savukārt aptuveni tikpat vecu vīrieti izdevies izglābt.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, plkst. 8.42 saņemts izsaukums uz kādu piecstāvu dzīvojamo ēku, kur dedzis dzīvoklis trešajā stāvā aptuveni 30 kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsējiem no liesmām un dūmiem izdevies izglābt aptuveni 70 gadus vecu vīrieti. Cietušais vīrietis nodots mediķu aprūpē. Tomēr ugunsnelaimē bojā gājusi aptuveni tikpat veca sieviete.

Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga smēķēšana.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 26 ugunsgrēki.

Īsi pēc pusnakts 5.aprīlī plkst.0.34 saņemts izaukums uz Juglas upei līdzās esošo Salamandras ielu, kur degusi kāda uz pontona esoša neapsaimniekota vienstāva ēka. Liesmu dzēšanā iesaistītas četras ugunsdzēsēju cisternas, ugunsgrēka savaldīšana turpinās arī agrā svētdienas rītā.

Sestdien īsi pirms pusnakts Jūrmalā, Bernātu ielā, aizdegusies kāda divstāvu neapsaimniekota ēka. Deguši, bēniņi, jumts un ēkas ārsiena aptuveni 110 kvadrātmetru platībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. liela kļūda, šarikoviem dot dzīvokļus

  2. Ta ir,ka sava ipasuma daru ko gribu.No pipmaniem cies pasi un cies ari citi.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+