×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. maijs, 2013
Drukāt

Neuzmanīgas smēķēšanas izraisītā ugunsgrēkā Rīgā gājusi bojā sieviete

LETALETA

Iespējams, neuzmanīgas smēķēšanas izraisītā ugunsgrēkā Rīgā, Daugavpils ielā, vakar gājusi bojā sieviete, bet apmēram 50 gadus veca vīrieša dzīvību izdevies izglābt.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Šembele, vakar plkst.10.11 dienests saņēma izsaukumu uz ugunsgrēku piecstāvu dzīvojamā mājā Daugavpils ielā. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki ieraudzīja, ka no ēkas piektā stāva loga nāk dūmi.

Iekļūstot dzīvoklī, ugunsdzēsēji konstatēja, ka istabā deg sadzīves mantas apmēram desmit kvadrātmetru platībā. No degošā dzīvokļa tika izglābts apmēram 50 gadus vecs vīrietis, kurš ugunsgrēkā cieta un tika hospitalizēts. Dzīvoklī tika atrasta arī sieviete, kurai vairs nebija dzīvības pazīmju.

Apskatot notikuma vietu, ugunsdzēsēji secināja, ka iespējamais nelaimes izcelšanās iemesls varētu būt neuzmanīga smēķēšana, tomēr precīzus notikušā apstākļus izmeklēšanā skaidros policija.

Savukārt vakar pēcpusdienā, ap plkst.17, VUGD saņēma palīdzības lūgumu no kāda kutera vadītāja, kura peldlīdzeklis bija apstājies Vakarbuļļos, Lielupes ietekā jūrā, un vairs nevarēja pārvietoties. Kutera vadītājam sākotnēji šķita, ka ap dzenskrūvi aptinušies makšķerēšanas tīkli, kas apgrūtina kustību.

Ierodoties notikuma vietā ar laivu, glābēji konstatēja, ka kuteris ir uzsēdies uz sēkļa. VUGD, sadarbojoties ar Rīgas Pašvaldības policiju, kuteri izdevās nocelt no sēkļa un negadījumā neviens necieta, pastāstīja Šembele.

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 15.maija plkst.6.30 līdz 16.maija plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 60 izsaukumus – dzēsti 35 ugunsgrēki, tostarp 15 reizes degusi kūla, veikti 16 glābšanas darbi, bet deviņi izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+