Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
3. aprīlis, 2015
Drukāt

Neuzmanīgi strādājot, vīrieši sazāģējuši rokas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību vairākiem vīriešiem, kuri neuzmanīgi strādājuši ar zāģi un sazāģējuši sev rokas, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Vidzemē kāds 21 gadu vecs vīrietis mājās zāģējis malku un, neuzmanīgi apejoties ar darba rīku, sazāģējis plaukstu, daļēji nozāģējot pirkstu.

Līdzīgs gadījums bijis Latgalē, kur kāds 34 gadus vecs vīrietis strādājis ar zāģi un sazāģējis plaukstu.

Abi vīrieši ar gūtajām traumām tika nogādāti slimnīcā.

Rīgā ceturtdien, 2.aprīlī, uz ielas reanimēts 61 gadu vecs vīrietis. Vīrietim uz ielas kļuvis slikti. Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde notikuma vietā veikusi reanimāciju un nogādājusi vīrieti slimnīcā. Bukša sacīja, ka veselības traucējumu iespējamais iemesls ir pēkšņa sirds asinsvadu saslimšana.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1079 izsaukumus, no kuriem 168 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+