Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neuzpūt no mušas ziloni! Horoskops 24.septembrim0

Neuzpūt no mušas ziloni – problēmas nav tik lielas kā tu domā. Pašlaik ir piemērots brīdis, lai riskētu un izmēģinātu savus spēkus jaunā darbības laukā. Šodien vari apdomāt taktiku, bet jau nākamajā mēnesī sākt plāna īstenošanu.

Auns

Iespējams, kādam cilvēkam no tavas vides būs nepieciešama morāla vai materiāla palīdzība. Tam būs jāvelta ne mazums laika, spēku un līdzekļu. Uzņēmējiem astrologi iesaka kontrolēt bankas kontus un turēt kārtībā dokumentus, lai izvairītos no problēmām ar dažādām inspekcijām.

Vērsis

Ģimenē valdīs laimīga atmosfēra. Īpaši labvēlīga būs saskarsme ar vecāka gadagājuma tuviniekiem, vecākiem. Romantiskas tikšanas, intīmi randiņi, daudzas izklaides atsvaidzinās abpusējas jūtas un piešķirs krāsu ierastajām attiecībām.

Dvīņi

Gados jaunie šīs zodiaka zīmes pārstāvji šodien tieksies izdarīt visu, lai attaisnotu savu vecāku gaidas. Kad tu sāksi ieklausīties vecāku padomos, mācīties darba procesa laikā, tad atbalsts būs tev nodrošināts.

Vēzis

Nav izslēgts, ka šodien tev radīsies vēlme izmēģināt spēkus jaunā profesionālajā sfērā vai vienkārši paplašināt ierasto darbības lauku. Mīlestībā īpašas pārmaiņas nav paredzamas. Pašlaik ir piemērots brīdis, lai riskētu un izmēģinātu savus spēkus. Šodien tu vari apdomāt taktiku un jau nākamajā mēnesī sākt plāna īstenošanu.

Lauva

Šodien Lauvām, iespējams, veiksies tajos pasākumos, kuros viņiem tika prognozēts zaudējums. Teicams brīdis, lai uzlabotu dzīves kvalitāti, pārceļoties uz plašāku mājokli. Būs laba iespēja gūt papildu ienākumus. Esi piesardzīgs it visā, sakārto lietas un dokumentus, lai “pilnā bruņojumā” būtu gatavs sagaidīt iespējamu nelabvēli.

Jaunava

Diena simbolizē ikdienību, rutīnu. Jaunavas savā dzīvē vadīsies no vienkāršiem lietderīguma apsvērumiem. Neuzpūt no mušas ziloni – problēmas nav tik lielas kā tu domā. Ieklausies labvēļu padomos, nenoliedzot viedokļus, kas atšķiras no tavējiem.

Svari

Šī diena ir labvēlīga pašrealizācijai. Nav izslēgts, ka Svari varēs parādīt savus talantus un spējas. Svaigas idejas un domas pavērs tev jaunas darbības spējas. Šodien zvaigznes iesaka atteikties no standarta risinājuma jebkurā lietā un izrādīt dabas dotās izgudrotāja spējas.

Skorpions

Šodien Skorpioniem veiksies gan mīlestībā, gan darbā. Darba būs daudz, taču kopā ar draudzīgo kolektīvu tu gūsi profesionālus panākumus. Tev jākļūst par to centru, ap kuru griežas apkārtējā pasaule.

Strēlnieks

Lieliska diena, jo, iespējams, materializēsies pozitīvās tendences, kas parādījās iepriekšējās šā mēneša dienās. Šodien vēl nav par vēlu kļūt par to, par ko sapņoji.

Mežāzis

Laba diena saskarsmei. Vislabāk kontakti veidojas, veicot kopējus darbus saskaņā ar plānu. Pacenties nedot iemeslu greizsirdībai un neuzticībai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Taviem pusaugu bērniem parādīsies vēlme pēc finansiālas neatkarības, patstāvības un iespējas nopelnīt pirmo naudu. Atbalsti viņu centienus pēc patstāvības, bet galvenais – iemāci pareizi rīkoties ar naudu. Iespēju robežās iesaisti bērnus savā darbā, ņem savas atvases līdzi ceļojumā, tūrisma pārgājienā vai makšķerēt – viņiem tagad ir svarīgi apgūt visas pieaugušo dzīves sfēras.

Zivis

Lieliska diena, lai apgūtu lielus informācijas apmērus, kā arī mācībām un biznesam. Labs laiks, lai slēgtu lielus darījumus, parakstītu dokumentus. Ieguldi visus spēkus jebkurā projektā, pat tādā, kurā iesaistījies negribīgi.

LA.lv