Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neuzspied savu viedokli! Horoskopi 16.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Augstā cieņā būs diplomātija, spēja izrādīt iecietību un neuzspiest savu viedokli. Šodien vari piešķirt īpašu vietu savai intuīcijai – tā tev palīdzēs dažādās situācijās. Lieliska diena sarunām. Labvēlīgs laiks, lai uzkoptu mājokli, kā arī iegādātos dažādas mājas preces.

Auns

Tava enerģija labvēlīgi atspoguļosies uz dienas rezultātiem un ļaus tev sasniegt veiksmi dažādās jomās. Planētas šodien būs labvēlīgas pret sievietēm – Auniem. Vīrieši – Auni, kas gaida kādu ziņu, to arī sagaidīs – šī ziņa raisīs nelielas izmaiņas privātajā dzīvē.

Vērsis

Pasīva diena, kad vajadzētu apdomāt savas sen atliktās lietas. Privātajā dzīvē jāatrod kompromiss starp to, ko vēlies un to, ko vajag. Viss sekmīgi atrisināsies, ja tu rīkosies apdomīgi un lieki neriskēsi.

Dvīņi

Labvēlīga diena, lai riskētu – tu vari piekrist dažādām iecerēm un projektiem, tie visi izrādīsies rezultatīvi. Pacenties atturēties no oficiālām un garlaicīgām pieņemšanām – tās tevi emocionāli iztukšos.

Vēzis

Iespējams, ka atliktas lietas vai seni pienākumi pieprasīs risinājumu nekavējoties. Pievērs uzmanību savai veselībai, taupi spēkus un nervus. Izvairies no baumām, ja tās ir par tevi, stāvi tam pāri. Nedodies vēlā vakara stundā pastaigā viens pats.

Lauva

Labvēlīga diena, lai uzsākta kaut ko jaunu, vari risināt ar dažādus ģimenes jautājumus. Iespējams, ka šodien tu varēsi atrisināt ar lielas problēmas vai labot senas kļūdas. Liela iespējamība, ka tu šodien iepazīsies ar to cilvēku, kas ir tava otrā pusīte.

Jaunava

Labvēlīga diena, lai realizētu savas radošās idejas. Lielisks laiks, lai tiktos un laiku pavadītu ar pretējo dzimumu. Nav izslēgts, ka tu varēsi piepildīt kādu senu sapni un sasniegt veiksmi privātajā dzīvē.

Svari

Šodien zvaigznes tev iesaka ļoti rūpēties par savu veselību. Tava attieksme un augstās pretenzijas pret apkārtējiem var izraisīt emociju izvirdumu un pat nervu sabrukumu. Pacenties izvairīties no šādām situācijām, kā arī neapmeklē vietas, kur pulcējas daudz cilvēku.

Skorpions

Diena būs pārpildīta ar dažādām negaidītām lietām. Tava aktivitātes un entuziasms var nostiprināt tavu finansiālo labklājību – galvenais nepalaid garām savu iespēju. Naktī redzētajam sapnim nepiešķir nekādu nozīmi, tas patiešām ir tikai sapnis.

Strēlnieks

Iepriekšējo dienu konfliktējošais fons izzudīs. Zvaigznes tev atdos tavu veiksmi. Lēnām, pārdomāti vari likt pamatus savām nākotnes iecerēm. Diena ļoti piemērota privātām tikšanām, taču jāatceras, ka dominances demonstrēšana attiecībām grauj attiecības kā tādas.

Mežāzis

Diena sola būt notikumiem bagātīga, iespējamas arī negaidītas pārmaiņas privātajā dzīvē. Tu būsi ļoti šarmants. Romantiskās attiecības sniegs tev daudz prieka un pārliecības par saviem spēkiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena būs labvēlīga privātajā sfērā – iespējama iepazīšanās, draudzīgu attiecību nodibināšana, un šiem cilvēkiem jau tuvā nākotnē būs liela nozīme tavā dzīvē un materiālajā labklājībā. Taču profesionālajā sfērā tev būs jāuzmanās – esi prasīgs pret savu darbu un nepieļauj kļūmes, šodien pat vismazākajām kļūdām būs liela nozīme.

Zivis

Esi pacietīgs, nesteidzies, jebkurā jautājumā sākotnēji izpēti mērķi, centies domāt racionāli. Kāds tuva cilvēka vai drauga padoms var izrādīties ļoti noderīgs un pat ietekmēt tavu nākotni.

LA.lv