Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
15. marts, 2012
Drukāt

Nevar izmantot kā pierādījumus


protektors_leta

Likumdošanā patlaban nav noteiktas precizitātes prasības digitālajiem riepu protektora dziļuma mērītājiem, un tie nav iekļauti ne verificējamo, ne kalibrējamo mērīšanas līdzekļu sarakstā, līdz ar to mērīšanas rezultāti šobrīd nav lietojami kā pierādījums administratīvajā procesā.

 

Šādu skaidrojumu Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknim sniedzis Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC). Tā pārstāve Ilze Žunde informēja, ka centrs iepriekš saņēmis policijas Gulbenes iecirkņa vēstuli ar informāciju par policijas rīcībā esošajiem mērīšanas līdzekļiem un lūgumu sniegt skaidrojumu par šo mērinstrumentu atbilstību metroloģiskajām prasībām un piemērotību pārkāpumu fiksēšanai ceļu satiksmē. PTAC policijai sniedza skaidrojumu, informējot, ka kustības drošība ir viena no likumā “Par mērījumu vienotību” minētajām mērīšanas līdzekļu valsts metroloģiskās kontroles jomām, līdz ar to šajā jomā lietotie mērīšanas līdzekļi ir pakļauti valsts metroloģiskajai kontrolei – lai veiktu likumīgus mērījumus, mērīšanas līdzekļiem jāveic verificēšana vai kalibrēšana. Policija nesen iegādājusies 209 digitālās riepu protektoru dziļuma mērierīces, ko plānots izmantot visā Latvijas teritorijā. Protektoru varēs izmērīt, kad ceļu policisti automašīnu būs apstādinājuši.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+