Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
15. marts, 2012
Drukāt

Nevar izmantot kā pierādījumus


protektors_leta

Likumdošanā patlaban nav noteiktas precizitātes prasības digitālajiem riepu protektora dziļuma mērītājiem, un tie nav iekļauti ne verificējamo, ne kalibrējamo mērīšanas līdzekļu sarakstā, līdz ar to mērīšanas rezultāti šobrīd nav lietojami kā pierādījums administratīvajā procesā.

 

Šādu skaidrojumu Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknim sniedzis Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC). Tā pārstāve Ilze Žunde informēja, ka centrs iepriekš saņēmis policijas Gulbenes iecirkņa vēstuli ar informāciju par policijas rīcībā esošajiem mērīšanas līdzekļiem un lūgumu sniegt skaidrojumu par šo mērinstrumentu atbilstību metroloģiskajām prasībām un piemērotību pārkāpumu fiksēšanai ceļu satiksmē. PTAC policijai sniedza skaidrojumu, informējot, ka kustības drošība ir viena no likumā “Par mērījumu vienotību” minētajām mērīšanas līdzekļu valsts metroloģiskās kontroles jomām, līdz ar to šajā jomā lietotie mērīšanas līdzekļi ir pakļauti valsts metroloģiskajai kontrolei – lai veiktu likumīgus mērījumus, mērīšanas līdzekļiem jāveic verificēšana vai kalibrēšana. Policija nesen iegādājusies 209 digitālās riepu protektoru dziļuma mērierīces, ko plānots izmantot visā Latvijas teritorijā. Protektoru varēs izmērīt, kad ceļu policisti automašīnu būs apstādinājuši.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+