×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. marts, 2016
Drukāt

Nevar nojaukt Magoņa prettiesiski uzbūvēto laivu māju (3)

Foto - LETAFoto - LETAFoto - LETAFoto - LETA

Kukuļņemšanā aizdomās turētais bijušais "Latvijas Dzelzceļa" valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir uzlicis arestu uzņēmuma “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) bijušā valdes priekšsēdētāja Uģa Magoņa prettiesiski uzbūvētai laivu mājai Ādažu novadā, tādēļ ir apgrūtināta Ādažu novada domes lēmuma par šīs mājas nojaukšanu vai pārvietošanu izpilde.

Dome iepriekš bija pagarinājusi termiņu mājas nojaukšanai vai pārvietošanai – līdz šā gada 15.martam bijis jāizstrādā darba projekts, bet līdz 15.septembrim – jāveic nojaukšanas vai pārvietošanas darbi. Tomēr, kā pastāstīja Ādažu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Laima Jātniece, Ādažu novada domes noteiktajā termiņā nav iesniegts nekustamā īpašuma “Magoņkrasti” esošās laivu mājas nojaukšanas (pārvietošanas) projekts.

Pēc Zemesgrāmatas informācijas, nekustamajam īpašumam “Magoņkrasti” ar KNAB kriminālprocesa virzītāja lēmumu ir uzlikts arests – aizliegums rīkoties ar nekustamo īpašumu.

Kā skaidroja Jātniece, KNAB arests Magoņa nekustamajam īpašumam ir beztermiņa – līdz nākamajam procesa virzītāja lēmumam. Ja arests netiks atcelts, noteiktajā termiņā būves nojaukšanas/pārvietošanas darbus nebūs iespējams veikt.

Jau ziņots, Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments pērn 26.maijā atstāja negrozītu spriedumu strīdā starp Magoni un Ādažu novada domi, liekot Magonim nojaukt nelikumīgi uzbūvēto ēku Lielā Baltezera aizsargjoslā. AT spriedums nav pārsūdzams.

Magonis pēc aizturēšanas saistībā ar aizdomām par kukuļņemšanu tika atlaists no LDz valdes priekšsēdētāja amata.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. I vilks būs paēdis,i kaza dzīva! Un vēl krieviem paruna skan : nebūtu laimes,ja bēda nepalīdzētu!

  2. kas ir tiesiskums varenajiem? Atbildēt

    Bet, kad būvēja, tad bija tiesiski? Tad neviens neredzēja? Tagad beigtam lauvam katrs var uzkāpt uz astes, bet kad magonis bija liels vīrs, cik pazemīgi un laimīgi bija tie, kurus viņš ielūdza uz savu jubileju Rundāles pilī! Riebjas tā liekulība! Nu atradušies taisnības meklētāji? Magonis vienīgais, kurš ko uzcēlis nelikumīgi? Riekstiņam viss kārtībā? Un citiem?

  3. O, jauki. Magoņa īpašumi tiks pārdoti izsolē, jaunais ieguvējs būs labticīgs un dzīvos ar laivu māju cepuri kuldams

Draugiem Facebook Twitter Google+