Kokteilis
Baudi

Nevar noturēties, lai skaļā balsī nesmietos! Izlasi amizanto stāstu 16

Foto – Shutterstock

Aculiecinieka stāsts.

Sēžu un gaidu, kamēr man saremontēs riepas. Pie riepu montāžas piebrauc “Infiniti” auto, kuram izpūtusies riepa. No šī auto izkāpj ļoti kopta un krāšņā dāmīte. Protams, meiča prasa, lai salabo riepu un nomaina arī pārējās. Montāžas čaļi, kā jau pieņemts, noņem riepu, lai salabotu.

Darba procesā viens no čaļiem prasa sievietei: “Ar ko vēlaties piepūst savas riepas?” Viņš jautāja tā, it kā būtu kādas citas iespējas. Meiča atbildēja: “Kādi ir varianti?” Tajā brīdī varēja redzēt, ka vīrietī atdzima mazais nešpetnais gariņš, tādēļ viņš teica: “Nu, mums ir gaiss ar dažādiem aromātiem: persiki, zemenes.”

Garāžas kolektīvs nevar izturēt un cenšas klusībā pie sevis novaldīt smieklus. Katrs dara savu darbu, taču ausis vērstas tajā, ko sieviete atbildēs.

“Cik tāds prieks maksā?”

“800 rubļi par visām riepām.”

Darbinieki jau raustās krampjos, lai skaļā balsī nesāktu smieties.

Sieviete: “Nu, labi! Tad dodiet man ar zemenēm!” Tā viņi sievietei uzmontēja riepas ar zemeņu aromātu. Sieviete ar smaidu sejā samaksā un dodas prom. Garāžas darbinieki no smiekliem sāk raudāt.

Kā gadījās, kā ne, pēc pāris dienām šis pats aculiecinieks atrodas šajā pašā riepu montāžas salonā. Tajā brīdī pie salona piebrauc tas pats “Infiniti” auto, taču šoreiz no tā izkāpj paprāvs vīrietis. Viņš saka: “Pirms divām dienām šim te auto mana sieva atbrauca uzmontēt riepas.” Darbinieki jau saprot, ka nu būs ziepes. “Kurš no jums bija tas gudrinieks?”

Tūdaļ būs kārtīgs tracis, taču, saprotams, ir jāatzīstas. “Nu, jā. Es todien ar saviem večiem montēju šīs riepas.”

“Tad tu manai sievai uzmontēji riepas ar zemeņu smaržu?”

“Nu, jā. Tie bijām mēs.”

“Še tev vēl 1000 rubļu!”

Darbinieks nesaprot, bet vīrietis skaidro: “Trīs dienas neguļu, smejos. Visiem saviem čomiem jau pastāstīju – šie arī gar zemi!”

Tāds, lūk, šis amizantais stāsts!

Avots: all-4-woman.ru

LA.lv