×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. maijs, 2012
Drukāt

Nevaram nopirkt izaugsmi uz kredīta!


dauls_leta

Sveicināti, cienījamie “Latvijas Avīzes” lasītāji! Pirms nedēļas – 9. maijā – atzīmējām Eiropas dienu, kad pirms 62 gadiem pirmoreiz izskanēja ideja par vienotu un stabilu Eiropu, kas vēlāk gadu gaitā pārtapa Eiropas Savienībā (ES).


 

Mums, Eiropas Parlamentā strādājošajiem, tā ir arī diena, kad rezumēt paveikto un atgādināt par vērtībām un mērķiem, kuru vārdā strādājam. Tāpēc šodien ar “Latvijas Avīzes” starpniecību jums ir iespēja uzzināt par lielākās Eiropas Parlamenta grupas (Eiropas Tautas partijas, Kristīgie demokrāti) darbu.

ETP grupa ir lielākā politiskā frakcija Eiropas Parlamentā, kurā apvienojušies politiķi no centriski un centriski labēji politiskajām partijām, tajā skaitā ievēlētie Latvijas deputāti, kuru vidū ir Krišjānis Kariņš, Sandra Kalniete, Inese Vaidere un Kārlis Šadurskis. Vēlos pateikties jau iepriekš pieminētajiem ETP grupas Latvijas deputātiem par teicamo, profesionālo un kvalitatīvo darbu Eiropas Parlamentā!

Laikā, kad vairākas Eiropas valstis piemeklējusi ekonomiskā krīze, ETP grupa iestājas par izaugsmes veicināšanu un darba vietu radīšanu mazajos un vidējos uzņēmumos, šo uzņēmēju atbrīvošanu no nevajadzīgas birokrātijas. Protams, nepieciešamas reformas, kas veicina efektivitāti, attīstību un nodarbinātību visās dalībvalstīs. Nākotnē katrai dalībvalstij būtu rūpīgi jāizvērtē, kāds ir tās ieguldījums ekonomiskās izaugsmes veicināšanā, pirms tā ķeras klāt pie kārtējiem lielajiem un nevajadzīgajiem tēriņiem.

Man ir patiess prieks, ka pēdējos gados Latvija ir bijis paraugs, kā stingri pārvaldīt un sakārtot publiskās finanses, pamazām atlabstot no krīzes, un tāpēc jau ir novērojama arī pirmā izaugsme! Jā, tas nav pašsaprotams scenārijs visās Eiropas Savienības dalībvalstīs! Latvijas sabiedrība kopā ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski ar lielu atbildību veic nopietnas un nākotnei vajadzīgas reformas. Sabiedrotie Eiropas Parlamentā to patiesi novērtē!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+