bkventspils.lv

Neveiksmīga pēdējā minūte un otrais zaudējums 0

BK “Ventspils” otrdien Starptautiskās Basketbola federācijas Eiropas nodaļas (FIBA-Eiropas) Izaicinājuma  kausa spēlē savā laukumā ar 81:86 zaudēja Turcijas klubam “Pinar Karsiyaka”, informē organizatori.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Roberta Štelmahera trenētā komanda piedzīvoja otro zaudējumu divās spēlēs otrās grupu kārtas turnīrā un ieņem pēdējo vietu I grupā.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Artūrs Bērziņš, bet Sandis Valters un Folarins Kempbels katrs guva pa 14 punktiem. Viesiem neapturams bija amerikāņu leģionārs Roberts Diksons, kurš guva 32 punktus, bet vēl viena amerikāņa Džona Dīblera rēķinā bija 17 punkti.

Līdzīgajā spēlē sākumā nelielu pārsvaru (13:8) ieguva Turcijas klubs, taču ventspilnieki vēl līdz pirmās ceturtdaļas beigām atspēlējās. Arī turpinājumā nevienai komandai lielāku pārsvaru iekrāt neizdevās, un vadībā vairākkārt atradās abas vienības, līdz spēles 27. minūtē “Pinar Karsiyaka” atkal nedaudz atrāvās (58:51). Taču arī šoreiz ventspilnieki labi nospēlēja ceturtdaļas beigas un pirms pēdējām desmit minūtēm bija minimālā vadībā (61:60).

Pēdējā ceturtdaļā abas komanda pa trīs reizēm bija vadībā. Minūti pirms pamatlaika beigām Valters ar diviem precīziem soda metieniem panāca 77:76 mājinieku labā, taču atlikušajā laikā viesi realizēja tālmetienu un septiņus soda metienus, uz ko “Ventspils” atbildēja ar Bērziņa trejaci, kas gan neglāba laukuma saimniekus no zaudējuma.

Citā I grupas spēlē Rumānijas vienība “Gaz Metan” savā laukumā ar 84:82 uzvarēja Somijas klubu Joensū “Kataja”. Pēc divu kārtu mačiem “Pinar Karsiyaka” ir divas uzvaras divās spēlēs, “Gaz Metan” un “Kataja” izcīnījuši pa vienam panākumam, bet BK “Ventspils” ir tukšā. Divas labākās grupas komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs.