×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
6. maijs, 2014
Drukāt

Neveiksmīgi centieni šķelt Latvijas sabiedrību (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Dažādu Krievijas īstenotās tautiešu politikas atbalstošo organizāciju centieni izmantot Latvijas mazākumtautību pārstāvjus kā instrumentu Krievijas ģeopolitisko interešu īstenošanai ir bijuši neveiksmīgi, jo provokatīvajām aktivitātēm nav bijis atbalsta Latvijas sabiedrībā, norāda Drošības policija (DP).

DP atzīst, ka Krievijas īstenotās tautiešu politikas atbalstošo organizāciju un personu darbības Latvijā pēdējo gadu laikā ir kļuvušas intensīvākas un mērķtiecīgākas. Ņemot vērā, ka šo aktivitāšu mērķis ir šķelt Latvijas sabiedrību un veicināt Latvijā dzīvojošo mazākumtautību pārstāvju atsvešināšanos no Latvijas, tās rada riskus nacionālās drošības interesēm.

Konkrētas organizāciju aktivitātes DP gan atturas minēt, tomēr nesen DP atzina, ka, piemēram, nereģistrētās organizācijas “Nepilsoņu kongress” Rīgā ieplānotā koncerta “Mēs gribam pārmaiņas” mērķis bija veicināt etnisko spriedzi. Arī pērn martā DP atzina, ka “Nepilsoņu kongresa” kustības aktivitātes jāuztver kā Krievijas realizētās tautiešu politikas izpausme.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vienīgais veids ka saliedēt Latvijas sabiedrību (ka jebkurā valstī) ir caur vienotu izglītības sistēmu uz valsts valodas pamata.

  2. Ja Drošības policija parādīs savu mugurkaulu,mēs varēsim tiešām droši – ja nē, pasargi mūs Dievs… Tie krievi , kuri iebraukuši pēc kara, nezina un negrib zināt mūsu patieso vēsturi un viņiem šie Kremļa algotņi var iestāstīt visādus brīnumus (par krieviem kā Latvijas pamattautu un it kā 40% no iedzīvotāju skaita) !!!

  3. Vai nav dīvaini? Kādas dienas atpakaļ par šo pašu tēmu es ievietoju komentu TVnet, bet tas visai drīz tika izdzēsts. Es teicu ko nejauši biju dzirdējis uz ielas, ka ļembastam pie kongresa nama “nepilsoņu kongresam”, vairakas nedēļas iepriekš Krievija bija nosūtija apmaksu par to. Ļembastu DP aizliedza, bet naudu viņi saņēma, un pasūtījums nav izpildīts. LAi izpildītu pasūtījumu un atsrādātu saņemto naudu, jāveido kaut kas cits. Tas cits tika veidots uz 9. maijā 2014.g., iekļaujost tur krievu skolu aizstāvību. Kur ir mūsu politiskā sistēma un drošības struktūras, kas pieļauj Krievijas okupantu ālēšanos Latvijā, un latviešu nācijas nicināšanu, apsmiešanu un sākumā psihologisku iznicināšanu.

  4. publicēt VISUS šo Latvijas valsts grāvēju vārdus un VISUS izraidīt no Latvijas! KO tāds Gapoņenko te dara? Atbilde: pelna sev iztiku ar krievu samaksāto viņam naudu par mazākumtautību cilvēku musināšanau, meliem, akcijām, kas domātas VIENĪGI krievu mēdijiem, lai diskreditētu Latvijas valsti pasaulē! Un kur Girskis, Osipovs, visa ēbreju- krievu kliķe, kas dara to pašu par tādu pašu samaksu? Vai varēsim paši SAVĀ VALSTĪ KĀDREIZ JUSTIES LABI? Tieši tas jādara DP-ai! Gaidām!

Draugiem Facebook Twitter Google+