Mobilā versija
Brīdinājums -2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
15. februāris, 2014
Drukāt

Uzmācīgi picu pārdevēji! Kā tikt vaļā?

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Aptuveni astoņus gadus kāds man uz mobilo telefonu nemitīgi sūta īsziņas: “Čau! Draugs, mums atkal ir jauna pica. Ja ņemsiet divas, trešā par brīvu!” Tiklīdz izdzēsu, klāt bija nākamā. Tagad parādās citi zvani un  īsziņas… Nesaprotu, kā no šiem zvaniem un īsziņām tikt vaļā.
 Zaiga Madonā

Mūsdienās katrs reklamē savas preces un pakalpojumus, šim mērķim izmantojot arī modernos saziņas līdzekļus. Piemēram, ja vienreiz kaut ko esat nopircis internetveikalā, iespējams, pēc tam jums regulāri sūtīs īsziņas par jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Tāpat, ja esat pasūtījis kādu preci, rakstot no sava e-pasta, ņemiet vērā, ka turpmāk jūs var regulāri bombardēt ar reklāmu.

Par laimi, arī visvienkāršākajam mobilajam telefonam tagad ir iespējams nobloķēt nevēlamos zvanus. “LMT” klientu servisā paskaidroja, kā to izdarīt. Savā telefonā saņemto zvanu sarakstā atrodiet nevēlamo numuru. Nospiediet uz tā, un jums piedāvās vairākas iespējas – zvanīt, sūtīt īsziņu utt. Šā saraksta beigās ir opcija “Pievienot filtra sarakstam” (tautā to mēdz saukt par melno sarakstu). Nospiediet uz tā un apstipriniet. Tagad zvani no šā numura tiks pārķerti, nobloķēti un jūs netraucēs. Diemžēl īsziņas bloķēt nav iespējams.

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+