Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
27. maijs, 2014
Drukāt

NATO 1. pastāvīgās Jūras spēku grupas nozīmi nedrīkst novērtēt par zemu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Baltijas drošības stiprināšanā iesaistītās NATO 1. pastāvīgās Jūras spēku grupas nozīmi nedrīkst novērtēt par zemu, vakar žurnālistiem paziņoja NATO Jūras spēku pavēlniecības štāba priekšnieka vietnieks operacionālajos jautājumos komodors Ariāns Minderhouds. Viņš bija ieradies Latvijā, jo Rīgas ostā notika ceremonija, kurā NATO 1. pastāvīgās jūras pretmīnu grupas vadību no Norvēģijas pārņēma Vācija. Pagājušajā nedēļā Rīgā ieradās pieci NATO 1. pastāvīgās jūras pretmīnu grupas kuģi, tostarp kuģis “Elbe”, kas vakar kļuva par flagmaņkuģi, Vācijai pārņemot grupas vadību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. esmu pārliecināts, ka vācieši jau militārās disciplīnas nozīmi apzināsies labāk, jo viņi jau arī savu vēsturisko ienaidnieku pazīst labāk. Viņiem vēl atmiņā ir saglabājusies Austrumberlīnes pieredze.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+