Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
27. maijs, 2014
Drukāt

NATO 1. pastāvīgās Jūras spēku grupas nozīmi nedrīkst novērtēt par zemu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Baltijas drošības stiprināšanā iesaistītās NATO 1. pastāvīgās Jūras spēku grupas nozīmi nedrīkst novērtēt par zemu, vakar žurnālistiem paziņoja NATO Jūras spēku pavēlniecības štāba priekšnieka vietnieks operacionālajos jautājumos komodors Ariāns Minderhouds. Viņš bija ieradies Latvijā, jo Rīgas ostā notika ceremonija, kurā NATO 1. pastāvīgās jūras pretmīnu grupas vadību no Norvēģijas pārņēma Vācija. Pagājušajā nedēļā Rīgā ieradās pieci NATO 1. pastāvīgās jūras pretmīnu grupas kuģi, tostarp kuģis “Elbe”, kas vakar kļuva par flagmaņkuģi, Vācijai pārņemot grupas vadību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. esmu pārliecināts, ka vācieši jau militārās disciplīnas nozīmi apzināsies labāk, jo viņi jau arī savu vēsturisko ienaidnieku pazīst labāk. Viņiem vēl atmiņā ir saglabājusies Austrumberlīnes pieredze.

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+