×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
23. oktobris, 2015
Drukāt

Neveselīgi pāra uzvedības modeļi, kuros atpazīsi sevi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Izpratne par partnerattiecībām mums veidojas jau agrā bērnībā, vērojot ģimenes savstarpējo saskarsmi, mātes un tēva uzvedības modeļus, tos turklāt neapzināti pārņemot, kā arī iepazīstot pretējo dzimumu pirmajās kopīgajās rotaļās pagalmā. Vēlāk šīs pāru spēles iegūst jau izsmalcinātāku līmeni, mums no rotaļu laukumiem pārceļoties uz vidusskolas un studiju soliem, bet tad – jau uz noslēpumaini kārdinošo pieaugušo pasauli.

Zināma vecuma sasniegšana it kā sola labākas zināšanas par pretējo dzimumu un šķietamu izpratni par to, kā veidot saskanīgas attiecības. Bet, vai tā patiešām ir? Nereti šīs pāru spēles pieaugušo pasaulē tomēr atgādina tos pašus bērnībā izkliegtos kara saucienus, kad devāmies uzbrukumā ar rotaļu ieročiem, mums trūkstot izpratnei un sapratnei par partnera patieso dvēseles stāvokli un tā izzināšanas veidiem…

Savu skatījumu par minēto tēmu sniedzis arī personības izaugsmes treneris Marks Mensons (Mark Manson), Business Insider piedāvājot izplatītus un tomēr neveselīgus uzvedības modeļus, kas grauj partnerattiecības, pašiem dalībniekiem to pat neapzinoties.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+