Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
23. oktobris, 2015
Drukāt

Neveselīgi pāra uzvedības modeļi, kuros atpazīsi sevi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Izpratne par partnerattiecībām mums veidojas jau agrā bērnībā, vērojot ģimenes savstarpējo saskarsmi, mātes un tēva uzvedības modeļus, tos turklāt neapzināti pārņemot, kā arī iepazīstot pretējo dzimumu pirmajās kopīgajās rotaļās pagalmā. Vēlāk šīs pāru spēles iegūst jau izsmalcinātāku līmeni, mums no rotaļu laukumiem pārceļoties uz vidusskolas un studiju soliem, bet tad – jau uz noslēpumaini kārdinošo pieaugušo pasauli.

Zināma vecuma sasniegšana it kā sola labākas zināšanas par pretējo dzimumu un šķietamu izpratni par to, kā veidot saskanīgas attiecības. Bet, vai tā patiešām ir? Nereti šīs pāru spēles pieaugušo pasaulē tomēr atgādina tos pašus bērnībā izkliegtos kara saucienus, kad devāmies uzbrukumā ar rotaļu ieročiem, mums trūkstot izpratnei un sapratnei par partnera patieso dvēseles stāvokli un tā izzināšanas veidiem…

Savu skatījumu par minēto tēmu sniedzis arī personības izaugsmes treneris Marks Mensons (Mark Manson), Business Insider piedāvājot izplatītus un tomēr neveselīgus uzvedības modeļus, kas grauj partnerattiecības, pašiem dalībniekiem to pat neapzinoties.

Pievienot komentāru

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+