Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
23. oktobris, 2015
Drukāt

Neveselīgi pāra uzvedības modeļi, kuros atpazīsi sevi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Izpratne par partnerattiecībām mums veidojas jau agrā bērnībā, vērojot ģimenes savstarpējo saskarsmi, mātes un tēva uzvedības modeļus, tos turklāt neapzināti pārņemot, kā arī iepazīstot pretējo dzimumu pirmajās kopīgajās rotaļās pagalmā. Vēlāk šīs pāru spēles iegūst jau izsmalcinātāku līmeni, mums no rotaļu laukumiem pārceļoties uz vidusskolas un studiju soliem, bet tad – jau uz noslēpumaini kārdinošo pieaugušo pasauli.

Zināma vecuma sasniegšana it kā sola labākas zināšanas par pretējo dzimumu un šķietamu izpratni par to, kā veidot saskanīgas attiecības. Bet, vai tā patiešām ir? Nereti šīs pāru spēles pieaugušo pasaulē tomēr atgādina tos pašus bērnībā izkliegtos kara saucienus, kad devāmies uzbrukumā ar rotaļu ieročiem, mums trūkstot izpratnei un sapratnei par partnera patieso dvēseles stāvokli un tā izzināšanas veidiem…

Savu skatījumu par minēto tēmu sniedzis arī personības izaugsmes treneris Marks Mensons (Mark Manson), Business Insider piedāvājot izplatītus un tomēr neveselīgus uzvedības modeļus, kas grauj partnerattiecības, pašiem dalībniekiem to pat neapzinoties.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+