Mobilā versija
Brīdinājums +1.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 22. oktobris, 2017
23. oktobris, 2015
Drukāt

Neveselīgi pāra uzvedības modeļi, kuros atpazīsi sevi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Izpratne par partnerattiecībām mums veidojas jau agrā bērnībā, vērojot ģimenes savstarpējo saskarsmi, mātes un tēva uzvedības modeļus, tos turklāt neapzināti pārņemot, kā arī iepazīstot pretējo dzimumu pirmajās kopīgajās rotaļās pagalmā. Vēlāk šīs pāru spēles iegūst jau izsmalcinātāku līmeni, mums no rotaļu laukumiem pārceļoties uz vidusskolas un studiju soliem, bet tad – jau uz noslēpumaini kārdinošo pieaugušo pasauli.

Zināma vecuma sasniegšana it kā sola labākas zināšanas par pretējo dzimumu un šķietamu izpratni par to, kā veidot saskanīgas attiecības. Bet, vai tā patiešām ir? Nereti šīs pāru spēles pieaugušo pasaulē tomēr atgādina tos pašus bērnībā izkliegtos kara saucienus, kad devāmies uzbrukumā ar rotaļu ieročiem, mums trūkstot izpratnei un sapratnei par partnera patieso dvēseles stāvokli un tā izzināšanas veidiem…

Savu skatījumu par minēto tēmu sniedzis arī personības izaugsmes treneris Marks Mensons (Mark Manson), Business Insider piedāvājot izplatītus un tomēr neveselīgus uzvedības modeļus, kas grauj partnerattiecības, pašiem dalībniekiem to pat neapzinoties.

Pievienot komentāru

Kāpēc konjaku nav jāsilda plaukstās un kādi kokteiļi modē, stāsta slavens pazinējsKonjaka pazinējs Žans Mišels Košē: konjaku jau 150 gadus bauda kokteiļos un pirms lietošanas to nav nepieciešams sildīt plaukstās!
Draugiem Facebook Twitter Google+