Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. oktobris, 2016
Drukāt

Nevienam neesmu vajadzīga… Sieviete izlec pa 9. stāva logu

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Uzrakstīja vēstuli, uzvilka kurpes, izgāja kāpņu telpā un izlēca pa devītā stāva logu – tik skaudri notikumi risinājušies Rīgā, Purvciemā, kad pēc pašnāvības mēģinājuma slimnīcā nonākusi kāda sieviete, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Policija apstiprinājusi, ka viņa atstājusi pirmsnāves vēstuli, kurā bijis rakstīts aptuveni šādi: “Bērni mani pametuši, es nevienam neesmu vajadzīga, tāpēc atvados”. Sieviete pēc kritiena no vairāk nekā 25 metru augstuma ir izdzīvojusi, taču ļoti smagā stāvoklī nogādāta Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, kur mediķi cīnās par viņas dzīvību.

Viņa pēc lēciena no devītā stāva loga uzkritusi uz kāpņu telpas jumtiņa.

Kaimiņi ir šokēti par notikušo:”“Mēs tikko kāpām augšā. Kāpņu telpā var redzēt, ka uz jumtiņa ir asiņu peļķe. Viņa uzrakstīja vēstuli.” Kaimiņi saka, ka pazīst cietušo – esot patīkama sieviete.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+