×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. februāris, 2016
Drukāt

Neviens patvēruma meklētājs nevēlas braukt uz Latviju (23)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Vēl neviens Grieķijā un Itālijā esošais patvēruma meklētājs nav piekritis doties dzīvot uz Latviju, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.

Viņa norādīja, ka Grieķijā turpina strādāt Latvijas Iekšlietu ministrijas speciālisti.

Pētersone-Godmane atzina, ka šobrīd nav vairs iespējams prognozēt, kad Latvijā varētu ierasties pirmie patvēruma meklētāji, jo nav skaidrs, kad tiks konstatēts kaut viens šāds cilvēks, kurš būtu ar mieru doties uz Latviju.

Latvijas valdības un Saeimas Eiropas lietu komisijas apstiprinātā pozīcija paredz atbalstīt Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera plānu migrācijas krīzes risināšanai Eiropā, kopumā Latvijā uzņemot līdz 776 patvēruma meklētājus.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Lēmums par 780 migrantu ievešanu nav ticis atcelts. Lai arī tas butu jāatceļ.
  Kamer viņš nav atcelts, šis skaits te būs. Jo Eiropā sapludinas miljonus, neprasīs, kādus migrantus grib valsts un kādu valsti grib migranti, un turēs ar policijas kontroli tajā valstī, kurā tie ir reģistrēti. Un būs vairākkārt vairāk, saaicinot radus katram no imigrantiem. nerunājot par vairošanos.
  Bet cilvēki jau savā starpā sāk runat ” nuuu… viņi jau pie mums negrib braukt. gan jau pie mums nebūs…”
  Un tas ir ko e.s. vara grib panakt – iemidzināt tautu, lai vieglāk un noslāpejas protesti un cilvēki neapzinātos situācijas nopietnību.
  Situācija ir BUT vai NEBUT latviešiem un Latvijai.
  Pašiem savā starpā no mutes mutē ir jāceļ cilvēki un japurina augšā!

 2. Globalistu varas meli.
  Atkal šī tautas maldināšana, lai iemidzinātu un slapētu pretestību.

 3. Pētersonei-Godmanei būs jābrauc 776 reizes
  tur uz vietas aplūkot savus mīluļus…

 4. Kā “Vienotība” to pārdzīvos?

 5. Cik labas ziņas!!!! 🙂

 6. latvieshi pashi beeg no latvijas tuukstoshiem,ko te beegliem dariit,lai beeg uz Aafriku,tur vismaz silts.

 7. Jauki, Latvijai pietiek problemu ar “krievvalodigiem”, musulmani lai brauc citur; vislabak uz Uzbekistanu, Kazakstanu, Kurdistanu, utt.

 8. Nemāni cilvēkus, .. ! Baltijas valstīs ir daudz labāka dzīve nekā Āfrikā vai vairums musulmaņu zemēs. Ja netiks uz Vāciju vai Austriju, brauks arī pie mums.

  • nē, nav labāķa – tur saule, forši, tējnīcas, a te sniegs, nīgri cilvēki… viņi angliju vāciju zviedriju pacieš, jo pabalsti, dzīvokli izsniedz – citādi nekā. protams anglija, vācija – lieliskās valstis, impērijas mantinieces, nav kauns piederēt – bet latvijai, islandei un tādām – kas tas vispār ir…. sīkaļas, perifērija.

 9. Pērn par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu un nelikumīgu uzturēšanos Latvijā kopumā tika aizturētas 572 personas, no tām 360 Vjetnamas pilsoņi. Tepat Latvijā viņi vien ir. Jātiek galā ar šiem, tikai tad var runāt par citiem.

 10. ! Vēl neviens Grieķijā un Itālijā esošais patvēruma meklētājs nav piekritis doties dzīvot uz Latviju, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.
  =========================
  Vai Godmanes tante nepačukstēja, ka LV jau šodien ir ~ 500 bēgļu-migrantu, kas ir “Muceniekos” un Daugavpils bēgļu centrā?
  Robežsargi vēl nupat aizturēja kārtējo robežpārkāpēju vjetnamiešu grupu… Tepat vien LV viņi tiek turēti … Ak jā, no Muceniekiem pērn kādā jaukā dienā nozuda 7 bēgļi no Irākas, kur viņi devās pa mīļotās LV ārēm, atliek minēt …Ja iPone uz rokas, tad jau daudz ko var saštukot…Rīga arī ir acīmredzami kļuvusi krāsaināka …

 11. Un Jūs tur ,renģēdāji , Muciniekos ,Varat aurot un ņerkstēt cik uziet ! Latvju tautas slepkavas darīs tā , kā viņiem gribās ! Viņi vienkārši slaidi uzspļauj gan Mucenieku iedzīvotājiem ,gan visai Latvijas tautai !

 12. man kauns. Vēl negrib uz krieviju…………….

 13. Jānis J. Dimants,Jr., M.D. Atbildēt

  Nav jau spiesta lieta !!!!!!

 14. Ja letiņi un LV krievi Atbildēt

  kaut kur ir uz vienu roku, tad tas ir imigrantu nemīlēšanā.

 15. Dievs dod, lai tiem tur eiropas centrā izplatās ziņas, ka Mūsu pusē viņus nekāda Labklājība, Paradīze negaida! Kur varēs Na Haļavu dzīvot un saņemt, kautvai 800 euro Netto Minimālo algu! Latvija nav un noteikti šajā Gadsimtā Nebūs Holandes, Beļģijas, kautvai Vācijas darba samaksas līmenī! šādu darba samaksu saņem visi .., kuri šeit Pēc iespējas minimālāk strādā! Jo ar pabalstiem kopā izviks tos 1400 brutto! Vairojās, kā ..! Lielākā daļa, tās Musulmanietes nestrādā! Saņem pabalstus par bērniem! Vīrs strādā kautkur. Ar to pietiek! Un viņu ģimenei nauda pat vēl pāri paliek! Jā, vienīgais Trumpis šeit, Beļģijā, Holandē, Francijā ir! Viņi šeit izauguši, skolas beiguši un pilnīgi brīvi runā šajās valodās! Un viss! Viņi Pilnīgā vienaldzībā lēni strādā, novelk stundas. Bet es tādiem .. maksātu 1 euro stundā, Nevis minimālo 8.6 euro, vai 10-12 euro stundā! Jā, jā! Tie .., Muhamedi un visādi nēģeri, saņem tādas darba samaksas! Un darbā viņus visur ņem! Žēlo, aizstāv! Bet Tu Jānīt, Jurīt darbā netiksi pieņemts, jo nezini vietējo valodu! Anglene par īsu! Vienīgais puķēs, tomātos. Kur ir vieni poļi. Un protams, šejienes melnie, nekad nemainītos uz Baltiju! Jo tā ir Diena salīdzinājumā ar Nakti! Kāda Labklājība viņiem te tiek piedāvāta un šādu nekad nesagaidīt Mūsu pusē! Tapēc vajag reklamēt, izrādīt visai eiropai, Lai tie visi muslimi redz un dzird, Lai aiziet tā informācija līdz viņiem, viņu Mošejām (viņi savu allahu lūdz vairākas reizes dienā!) ka Latvijā Latvieši eksistē uz 150-200 euro mēnesī! Un viņiem vairāk par 2 euro stundā nekur nemaksās! Bet Galvenais, ka darba priekš viņiem nemaz Latvijā nav! Nav darba Latvijā! Un tuvākajās Desmitgadēs nebūs! Mēs jau būsim kapos, iekams kautkas mainīsies un būs reāli jūtama Normāla darba samaksa! Minimums 1500 euro mēnesī!

 16. ka Eiropas Savienības solītie “labumi”!!! Ļoti interesants ir jautājums: Sīrijā karš, citur apkārt nedroši. Bet KAS viņus tādos miljonos novirzīja TIEŠI uz EIROPU, nevis uz Ķīnu, Dienvidkoreju, Japānu, ASV vai citām bagātām valstīm??? KURAM NECILVĒKAM ir mērķis IZNĪCINĀT EIROPU KĀ TĀDU???? KĀPĒC ES VADĪBA NESTRĀDĀ PIE ŠĀ JAUTĀJUMA ATKLĀŠANAS UN KĀPĒC TO NEDARA ZINĀMU EIROPAS SAVIENĪBAS VALSTĪM, BET ATĻAUJ TURPINĀT IZNĪCINOŠĀS DARBĪBAS!!!! KURŠ BIJA IZPĒTĪJIS ES NEAIZSARGĀTĀS, VĀJĀKĀS VIETAS UN TIEŠI PA TĀM IZDARĪT NĀVĒJOŠO TRIECIENU???? K U R Š???????????????????????????????? KĀPĒC VĒL JOPROJĀM VAĻĀ ES ROBEŽA UN IMIGRANTI TURPINA GĀZTIES IEKŠĀ ES DZĪVES TELPĀ??? CIK ILGI TĀ TURPINĀSIES???? VAI TIK ILGI, KAMĒR ES BŪS KĻUVUSI PAR NABADZI, VIEGLI IEŅEMAMU UN IEKAROJAMU????

 17. Un dzimtbūšana Eiropā,cik zināms,ir atcelta jau ļoti sen! Bet varbūt EK domā citādi? Katrā ziņā bēgļu nevēlēšanās braukt uz Latviju,tikai kārtējo reizi pierāda,ka viņus interesē vienīgi Eiropas dāsnie pabalsti!

 18. Grib viņi braukt vai negrib ,tā ir viņu darīšana. Bet 3,13 miljoni viņu uzņemšanai jau ir iedalīti un tiek sekmīgi apgūti (var lasīt- izzagti,sadalīti,otkatīti,tas būtību nemaina).

 19. Laikam slikti reklamē Latviju. Rāda kaut kādas aukstās ziemas bildes, bet mums tak viss sniegs jau nokusis! Būtu Kaupera “Welcome to my country” spēlējuši priekšā un pakaļā, vēl tūdaliņ, tāgadiņ uzdancojuši, uzreiz visas kvotas savāktu.

 20. Laba ziņa! Ko nu iesāks Godmanīša?Slēgs dzelžos lai atvestu?

 21. Nav jau tas 1000 eu katram un vel un vel…. Tā kā tie kara bēgļi tādi vāji ”kara bēgļi” – drizāk pec ES labumiem…

Draugiem Facebook Twitter Google+