×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. februāris, 2013
Drukāt

Nevis jāzākājas, bet jāstrādā


Foto - LETAFoto - LETA

Kad Dainis Īvāns tautu nosauca nesmukā vārdā, viņam no politikas bija jāattālinās. Sirdsšķīstā Inguna Sudraba, kas, dzīvojot un strādā­jot pēc Dieva likumiem, beidzot valsts kontrolieres pilnvaras, tautu nosauca par slimu. Ak, vai!

 

Mūsu tauta ir gudra domātāja un nu jautā: ja dzīvots un strādāts pēc tik augstiem standartiem, tad kāpēc lielai daļai revīzijas konstatētajām valsts izzadzēju, kampēju, grīdā gāzētāju lietām nav bijis itin nekādu seku?

Tiklīdz tikām pie jauna un talantīga Ministru prezidenta Valda Dombrovska, tā atkal – ne tas… Bet, apžēliņ, vai tad tas nebija Val­dis Dombrovskis, kas atnāca un izsaimniekoto valsti pasargāja no bankrota? Viss ir procesā. Viss notiek. Pat darba vietas sāk gaidīt treknajos gados pasaules ceļos palaistos. Saeimā nobalsots par eiro ieviešanu. Saprātīgi cilvēki apzinās, kas mums rūp un kam eiro vajadzīgs. Taču Ministru prezidentam iecerējusi ieriebt Saeimas deputāte Iveta Grigule (ZZS): viņas iestāšanās pret eiro būtībā ir valsts izo­lācija. Nav godīgi zākāties, kad jāstrādā.

Ne jau Dombrovska vaina, ka valsts atjaunošanai nu vajadzīgs prāts, nauda, gadi. Apbrīnojami nosvērtajam un izturīgajam Valdim Dombrovskim paldies jāpasaka, ka mums viņš ir – izglītots premjers ar īsta valstsvīra stāju un domā­šanu. Paldies pelnījis Valsts prezidents Andris Bērziņš, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, visi labas gribas Saeimas deputāti, valdības ministri. Viņi visi kā vēl nekad dara krietnu darbu un ie­stājas par Latviju stiprāko Eiropas valstu vidū. Tikai jāļauj viņiem normāli strādāt.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+