Mobilā versija
Brīdinājums -1.2°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Sestdiena, 20. janvāris, 2018
4. septembris, 2015
Drukāt

Nežēlība Pārdaugavā: mirušas saimnieces lolotus 8 kaķus izmet uz ielas (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Nežēlīga rīcība Pārdaugavā – uz ielas nonākuši astoņi kaķi, kurus to jaunais saimnieks vienkārši izmetis no dzīvokļa. Mājas kaķi, kuri pieraduši pie siltuma un komforta, tagad gaida auksto rudeni un ziemu, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Irēna ir izmisusi. Pirms vairākiem gadiem viņa ļoti nosodīja kaimiņieni, kura dzīvoklī tur astoņus kaķus, taču tagad pati kļuvusi par kaķu lielāko aizstāvi un draugu. Sācies viss ar to, ka kaimiņiene, sieviete gados, saslimusi un diemžēl nomirusi.

Tā arī astoņi mājas kaķi visi nonākuši uz ielas un sākuši dzīvot, nu vairs ne Slokas ielas mājā, bet gan krūmos un pagrabā. Irēna nezina, ko darīt. Izmisīgi meklējusi kaķiem mājas, taču atradusi tās tikai vienam. Pārējie septiņi aizvien dzīvo uz ielas, un neviens par viņiem neliekas ne zinis. Arī patversmes esot atteikušās kaķus savākt, par ko Irēna ir sašutusi, un patlaban par kaķiem gādā, kā pati spēj.

Daktera Beinerta klīnikā nonācis mincis, kuru vienīgo no ielas kāds paņēmis pie sevis. Kaķis bijis vesels, vienīgā problēma – blusas, taču ar tām viegli tikt galā. Ir skaidrs, ka kaķu saimnieces dēls, pēc mammas nāves izmetot kaķus uz ielas, nav rīkojies likumīgi.

Irēnas vienīgā cerība, ka pieteiksies cilvēki, kuri vēlas kaķus adoptēt. Dzīvnieki atrodami Imantā, pie Slokas ielas 205a. Nekur tālu no mājas prom viņi neiet.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vienmēr esmu teikusi, ka vecie vientuļie ļaudis nedrīkst ņemt mājdzīvniekus, ja viņi tiešām tos mīl, jo vēlāk tie nokļūst uz ielas. Piemēru ir ļoti daudz.

  2. var pazvanīt uz patversmi “Mežavairogi” ķekavas novadā -viņi ir iejūtīgi!

  3. viņi nu noteikti neietilpa dzīvokļa mantojuma masā

Draugiem Facebook Twitter Google+