×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
23. februāris, 2017
Drukāt

Nežēlīgs saimnieks Vecmīlgrāvī dzīvoklī iesprosto un sit suni (3)

suns-pazudis

Vecmīlgrāvī kāds neadekvāts suņa saimnieks kļuvis par daudzdzīvokļu mājas nīstāko cilvēku, jo rūpes par savu mājdzīvnieku atstājis pašplūsmā. Nerunājot par suņa potēšanu, mazgāšanu, barošanu un kopšanu, dzīvnieks tiek regulāri piekauts un vispār netiek svaigā gaisā.

Kādā darba dienas pēcpusdienā policisti saņēmuši izsaukumu uz Vecmīlgrāvi, kur kāds vīrietis sūdzējies par kaimiņu, kurš savu suni neved ārā nokārtot dabiskās vajadzības. Bet, kad retu reizi suns tiek brīvībā, viņš piečurājot un piekakājot kāpņu telpu.

Arī “Degpunktā” komanda dodas uz Vecmīlgrāvi skaidrot, kāpēc vīrietis moka savu mājdzīvnieku, turklāt kaimiņi ziņojuši par aizdomām, ka dzīvnieks tiek arī sists. Kāpnēs sastopam kādu vīrieti, kuram ir līdz kaklam kaimiņa izdarības – suns bez mitas rej dienu un nakti.

Par dzīvokļa saimnieku vietējie saka – viss sācies pirms pusgada, kad kaut kur pazudis vīrieša tēvs. Mājas iedzīvotāji jau sākuši pildīt sētnieka pienākumus, zinot, ka uzkopēja vairs netiek galā ar regulāro kāpņu telpas pieķēzīšanu. Iedzīvotājiem ir aizdomas, ka suņa saimnieks dzīvnieku apzināti reizēm izlaiž kāpņu telpā, tā kā pašam iet pastaigā ar savu četrkājaino draugu ir slinkums. Turklāt dzīvoklī mītot arī sieviete un viņas bērni, arī viņiem par suni ir pilnīgi nospļauties.

Iedzīvotāji, protams, saprot, ka suns jau nav vainīgs – visa pamatā ir cilvēku nolaidība un slinkums, bet tam visam papildus nāk arī vardarbība.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ko tad tas degpunkts tur aizbrauca tik sizetu uztaisit ko pa TV paradit? Tacu atrak nemiet to nabaga dzievniecinu ara no ta dzivolka!!

  2. Tas nav saimnieks, iegaumējiet – tas NAV saimnieks! Kad reiz šitādi divkājaini s**i saņems kārtīgu sodu?

  3. Tādu saimnieku jāliek cietumā pie slepkavniekiem lai pārmāca. 24.02.2017

Draugiem Facebook Twitter Google+