×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2013
Drukāt

Nezina vairs, kur naidu likt

Foto - LETAFoto - LETA

Tīmekļa portāla “IMHOclub.lv” direktors Juris Aleksejevs nepalaiž garām nevienu izdevību, lai paņirgātos, lai noniecinātu Latvijas pamattautu un tās valstiskumu.

 

Runādams “PRO100TV” raidījumā “Vopros s pristrastijem” (“Mērķtiecīgs jautājums”), viņš teica, ka Latvijai nekāda Ārlietu ministrija neesot vajadzīga – ja nu vienīgi, lai padižotos. Pietiktu ar konsulāriem pakalpojumiem. “Vai jūs kaut ko dzirdējāt par Krievijas un Monako līgumiem? Latvijā ir jau mazāk nekā divi miljoni iedzīvotāju, kālab tai jāuztur vesela Ārlietu ministrija?” spriež Aleksejevs, “tai arī nav vajadzīgas desmitiem vēstniecību, kas nezin ar ko nodarbojas.”

“Latvija pasteigusies, izlecot no Krievijas” – tā Aleksejevs nosaucis garu apcerējumu savā portālā, polemizējot ar “ekonomistiem” Rīgas kafejnīcās un citiem, kas apgalvo, ka Krievijas kopprodukts būtu visai neliels, ja tai nebūtu derīgo izrakteņu – naftas un gāzes. Aleksejevs uzskata, ka šīs dabas bagātības Krievijai nav nākušas “pašas no sevis”, tās iegūtas, pateicoties krievu cilvēku pūliņiem mūžīga sasaluma apstākļos. Un “jūs, latvieši, bijāt stipri pārsteigušies, izstājoties no Krievijas”, pamāca Aleksejevs. “Kamēr jūs rušinājāties savos sakņu dārziņos, krievi 500 gadus ceļoja, atklāja, karoja, apguva savu septīto daļu sauszemes. (..)

Vajadzēja tik mazliet pagaidīt, kamēr nafta un gāze atkal sadārdzināsies. Jūs bijāt pārsteidzīgi, izlēkdami no Krievijas! Nu nekas, pastaigāsities un atgriezīsities, domājams. Ja no jums līdz tam brīdim vēl kaut kas paliks.”

Naidu un nicinājumu pauž arī kāds Viktors Podlubnijs, kas avīzē “Vesti” savu plašo rak-stu par Herbertu Cukuru beidz ar cinisku pēcvārdu, kur norāda, ka Cukuram bijis gandrīz vai piemīlīgs ģīmis. Aplūkojot Cukura ģīmetni, “es padomāju”, raksta Podlubnijs, “ka viņš stipri līdzinās kādam mūsu foršam nacionālradikālim (..) Nu, un ja runa ir par to, kāpēc es par to rakstu, man negribētos, lai kaut kad mans novadnieks, latviešu puisis, teiksim, vārdā Raivis, šautu man pakausī Biķernieku mežā”.

Skaidrs. Tālāk nav kur iet. Naids, kur tu rodies?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+