AP/Scanpix

NHL cīņas: salauzts žoklis un smadzeņu satricinājums pret trīs spēļu diskvalifikāciju 0

NHL komandas Vašingtonas “Capitals” uzbrucējam Tomam Vilsonam par rupju spēka paņēmienu piespriesta trīs spēļu diskvalifikācija.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Incidents notika otrdien notikušajā Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla trešajā cīņā pret Pitsburgas “Penguins”, kad Vilsons otrās trešdaļas vidū veica rupju spēka paņēmienu pret Zeku Estonu Rīsu, kā rezultātā pretinieku hokejistam tika lauzts žoklis.

“Mēs esam pazaudējuši hokejistu, kura lauztajam žoklim būs nepieciešama operācija, turklāt viņam ir arī smadzeņu satricinājums,” atklāja “Penguins” galvenais treneris Maiks Salivans, kura vadītā komanda otrdien piedzīvoja zaudējumu ar 3:4, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 1-2.

“Penguins” spēlētāji izrādīja nepatiku pret Vilsonu, kurš otrdienas spēlē, kamēr Estons Rīss gulējis uz ledus, kopā ar komandas biedriem smējās. “Capitals” uzbrucējs ir pazīstams ar savu agresīvo un fizisko spēli.

“Vilsona ieguldījums komandas uzvarā ir milzīgs. Visi baidās, kad viņš nāk laukumā. Mums jāturpina spēlēt tādā pat garā. Tas bija iespaidīgs spēka paņēmiens. Manuprāt, noteikumiem atbilstošs. Tā ir NHL nevis kaut kāda alus līga, šeit spēlē asi un ir jābūt paceltai galvai,” šo epizodi komentējis viens no “Capitals” līderiem Aleksandrs Ovečkins.

Pašlaik 24 gadus vecais Vilsons regulārajā čempionātā 78 spēlēs guva 14 vārtus un veica 21 rezultatīvu piespēli, kā arī sapelnīja 187 soda minūtes. Savukārt deviņos Stenlija kausa mačos viņa kontā divi vārti un divas rezultatīvas piespēles.