×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. novembris, 2012
Drukāt

NHL lokauts: atceļ vēl vairāk maču un Zvaigžņu spēli

betmen7

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadība piektdien oficiāli atcēla šīs sezonas līgas Visu zvaigžņu spēli un regulārā čempionāta mačus līdz 14.decembrim.

Tādējādi līgas lokauta dēļ atcelti jau kopumā 422 regulārā čempionāta mači jeb 34% sezonas.

To vidū tagad ir ne tikai “Winter Classic” mačs, bet arī visi plānotās Visu zvaigžņu spēles nedēļas nogales notikumi. Šis zīmīgais sezonas kalendāra posms bija plānots 26. un 27.janvārī Kolumbusā.

NHL komisāra vietnieks Bils Deilijs izteicis nožēlu par šāda soļa nepieciešamību, atvainojoties visiem hokeja līdzjutējiem, un solot, ka Kolumbusai nākotnē tiks dota iespēja uzņem Visu zvaigžņu spēli.

NHL Spēlētāju asociācija (NHLPA) trešdienas rītā Ņujorkā notikušajā sapulcē līgas vadībai izteica jaunu kolektīvā līguma piedāvājumu ar cerību izbeigt divus mēnešus ilgstošo lokautu. Lai gan šajā nedēļā abas puses tikušās vairākas reizes, sarunās novērojams niecīgs progress un abas puses joprojām ir tālu no vienošanās.

Iepriekšējo kolektīvā līguma piedāvājumu NHL vadība galdā lika pagājušā mēneša vidū, bet 18.oktobrī tas tika noraidīts. Abas puses joprojām nespēj vienoties ne tikai par ienākumu sadali, bet arī spēlētāju līgumu noteikumiem.

Kā ziņots, līdzšinējais kolektīvais līgums noslēdzās 15.septembrī, bet NHL sezonu bija plānots sākt 11.oktobrī.

Līgas darbība pārtraukta ceturto reizi kopš 1992.gada. Iepriekšējā NHL lokauta dēļ pilnībā tika atcelta 2004./2005.gada sezona.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+