×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
2. septembris, 2012
Drukāt

NHL turpina tuvoties lokautam

AFP/LETAAFP/LETA

Nacionālās hokeja līgas (NHL) un Spēlētāju asociācijas (NHLPA) apmainīšanās ar priekšlikumiem par jauno kolektīvo līgumu noslēgusies bez rezultātiem un līga tuvojas jaunam lokautam.

Abas puses sarunas sola turpināt nākamajā nedēļā, bet paliek arvien mazāk cerību, ka līdz 15.septembrim izdosies panākt vienošanos.

Gan NHL, gan NHLPA šonedēļ izteikuši savus piedāvājumus jaunajam kolektīvajam līgumam, tomēr tie nav būtiski atšķīrušies no iepriekšējiem. Joprojām galvenās strīdus punkts ir par līgas ieņēmumu sadali spēlētāju un klubu starpā – līga pieprasa, lai spēlētāji pašreizējo 57% vietā turpmāk saņemtu vien 43%. Jaunākajā piedāvājumā līga gan bija spēlētāju daļu paaugstinājusi līdz 46%.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā tieši par šo bija lielākās diskusijas arī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) lokauta laikā. Toreiz abas puses panāca vienošanos par vienlīdzīgu ieņēmumu sadali un sezona varēja sākties Ziemassvētkos.

Pēdējo 20 gadu laikā šī varētu kļūt jau par ceturto reizi, kad spēlētāji nedodas laukumā, bet atmiņā paliekošākais ir lokauts 2004./2005.gada sezonā, kad tā arī netika aizvadīta neviena spēle.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+