×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. oktobris, 2012
Drukāt

NHL un spēlētāju asociācijas sarunas atkal nonāk strupceļā

betmens4

Nacionālās hokeja līgas (NHL) un NHL spēlētāju asociācijas (NHLPA) sarunas par jaunu kolektīvo darba līgumu atkal nonākušas strupceļā, ceturtdien paziņoja NHL komisārs Gerijs Betmens.

Abas puses ceturtdien tikās NHLPA birojā, taču sarunas ilga tikai nedaudz vairāk par stundu. NHL otrdien asociācijai piedāvāja jaunu kolektīvā darba līguma variantu, kurā piedāvāts 3,3 miljardus ASV dolāru lielos līgas ienākumus sadalīt vienlīdzīgās daļās – puse paliktu klubu īpašniekiem, bet otra puse tiktu spēlētājiem. Savukārt NHLPA ceturtdien klubiem piedāvāja savus trīs variantus peļņas sadalīšanā, taču neviens no tiem NHL vadību pagaidām neapmierina.

Betmens sacīja, ka viens no NHLPA piedāvātajiem variantiem teorētiski arī paredz līdzvērtīgu līdzekļu sadali, taču izpētot to sīkāk atklājies, ka tajā ir punkti, kas klubu īpašniekiem nav izdevīgi. Savukārt NHLPA vadītājs Dons Fērs atklājis, ka sadalot ienākumus uz pusēm, hokejistiem vienalga tiktu ievērojami samazinātas algas salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.

NHL iepriekšējais darba līgums beidzās 14. septembrī, bet dienu vēlāk tika izsludināts NHL lokauts, kas turpinās joprojām. Lokauta dēļ jau ir atceltas 82 sezonas pirmās spēles, taču NHL vadība cer, ka, panākot vienošanos tuvāko dienu laikā, vēl izdosies aizvadīt pilnu sezonu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+