×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. novembris, 2012
Drukāt

NHL vadība un Spēlētāju asociācija atkal pie sarunu galda

betmen6

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadība un tās Spēlētāju asociācija (NHLPA) trešdien otro dienu pēc kārtas aizvadīja apjomīgas sarunas par jauno kolektīvo vienošanos.

Tiešu kontaktu abas puses atjaunoja nedēļas nogalē, kad vairākas reizes savstarpēji tikās NHL komisāra vietnieks Bils Deilijs un NHLPA vadītājs Donalds Fērs, kuri apmainījās ar viedokļiem abu pušu nesaskaņu galvenajos punktos.

Otrdien abas puses pilnos sastāvos aizvadīja vairāk nekā septiņas stundas ilgu sarunu sesiju, kas bija pirmā pilnvērtīgā tikšanās kopš 18.oktobra, kad NHLPA noraidīja līgas vadības kolektīvā līguma piedāvājumu, sperot platu soli sezonas atcelšanas virzienā. Savukārt trešdien sarunas turpinājās ar gandrīz sešas stundas ilgu sesiju.

Sarunu norises vieta netiek atklāta. Zināms, ka trešdienas dialogā abas puses apspriedušas abus galvenos nesaskaņas radošos faktorus – ienākumu sadali un spēlētāju līgumu detaļas.

Ienākumu sadalē NHLPA vēlas redzēt lielāku līgas vadošo klubu atbildību, palīdzot ar saimniecības veikšanu līgas mazākajiem klubiem.

Abas puses turpina atteikties publiski komentēt sarunu gaitu.

Ceturtdien NHL vadība un NHLPA atkal plāno sēsties pie sarunu galda.

Kā zināms, pagājušajā mēnesī NHL piedāvāja līgai un spēlētājiem ieņēmumus dalīt tieši uz pusēm. Līga vēlējās, lai sezona sāktos 2.novembrī un tiktu izspēlētas visas 82 [katrai komandai] plānotās regulārā čempionāta cīņas. Līgas piedāvājumam spēlētāji atbildēja ar trim saviem variantiem, bet neviens no tiem neietvēra peļņas sadali uz pusēm.

Vēlāk abu pušu piedāvājumi tika noņemti no sarunu galda, bet līgas vadība bija spiesta atcelt visas regulārā čempionāta spēles līdz 30.novembrim, kas nozīmē, ka aizvadīt pilnu sezonu vairs nav iespējams.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+