Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
24. jūlijs, 2016
Drukāt

Drošības ilūzija. Nica – pirms un pēc…

Foto-APFoto-AP

Šis raksts sākotnēji bija iecerēts kā ceļojuma apraksts par ambiciozo un spožo Franču Rivjēras piekrasti. Protams, arī Nicu, kas nešaubīgi ir ne tikai Francijas piektā lielākā pilsēta, bet visas Rivjēras centrs un tās pulsējošā sirds.

Liktenīgajā 14. jūlija vakarā jau biju lidmašīnā, kas no Nicas devās uz Rīgu. Pēc pusnakts, mājās izlasot portālu jaunākās ziņas, jutos kā pēc zibens spēriena. Ne tikai tāpēc, ka vēl pirms dažām stundām Angļu promenādes flīzes jutu zem pašas kājām, bet galvenokārt tāpēc, ka meita un viņas draugs atceļā no lidostas grasījās uzkavēties Nicā, lai papriecātos par svētku uguņošanu. Par laimi, iejaucās providence, puisim piezvanīja draugi, uzaicināja uzspēlēt volejbolu, un Bastīlijas ieņemšanas kārtējai gadskārtai veltītā salūta vērošanu izkonkurēja sporta aktivitāte. Par laimi…

Droši vien pēc baisajiem notikumiem daudzviet pasaulē var dzirdēt stāstus, kas beidzas ar šiem atvieglojuma pilnajiem vārdiem – par laimi… Diemžēl tos nekad nevarēs teikt to 84 cilvēku tuvinieki un draugi, kurus nāve balta furgona izskatā pārsteidza slavenajā un pēc skata tik drošajā kūrortā…

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+