Horoskopi un mistika
Ezoterika

Nicina vājumu vīriešos. Tādas ir Vērša zīmē dzimušās sievietes2

Foto – Pexels

Saule caur Vērša zodiaka zvaigznāju iet no 20. aprīļa plkst. 6.12 līdz 21. maijam plkst. 5.14.

Sievietei Vērsim piemīt tās īpašības, ko vīrieši mūžīgi meklē sievietē, bet reti atrod. Viņas dabiskais godīgums nesader ar sieviešu viltībām un trikiem. Sievietei Vērsim piemīt lielāks dvēseles spēks nekā stiprākajam no vīriešiem, bet viņai pietiek prāta nedemonstrēt partnerim šo “nesievišķīgo” īpašību. Viņa pieņem cilvēkus tādus, kādi tie ir. Otram tā piedos jebkurus trūkumus un nekad neatstās nelaimē. Atbildei sagaida tādu pašu attieksmi pret sevi. Ja neattaisnosiet tās uzticību, viņa apvainosies un noslēgsies sevī. Būdama stipras dabas, tā nicina vājumu, sevišķi vīriešos. Vērsis necieš iebildumus un strīdus, sevišķi citu cilvēku klātbūtnē.

Neraugoties uz sievietes Vērša piezemētību, viņa ir artistiska, ar smalki attīstītu juteklību. Viņai patīk svaigi mazgātas un saulē žāvētas veļas un tikko izceptas maizes, nopļautas zāles, degošu sveču un rudenīgu lapu smarža. Tāpat krāsām ir liela nozīme Vērša dzīvē, jo ir labi attīstīta krāsu harmonijas izjūta. Viņa mīl mūziku, mākslu un dabu. Viņas ģērbšanās stils nemēdz būt pārspīlēts, bet drīzāk vienkāršs un elegants.

Neraugoties uz tieksmi pēc laba apģērba, pārtikas un sadzīves, viņa nepieprasīs visu uzreiz, bet pacietīgi gaidīs, līdz tam visam pienāks laiks. Vērsis var upurēt šā brīža intereses stabila finansiāla stāvokļa nodrošinājumam nākotnē. Viņa nečīkstēs un nesūdzēsies, ja vīram darbā radīsies finansiālas grūtības, bet mierīgi strādās dubultīgi, kamēr situācija stabilizēsies. Būdama gudra saimniece, viņa atbalstīs vīru, aicinās savā mājā vajadzīgus un ietekmīgus cilvēkus.

Vērsim piestāv būt mātei, tas lieliski sader ar viņas mierīgo, līdzsvaroto raksturu. Viņa labprāt auklē zīdaiņus un nodarbojas ar mazuļiem, bet ar vecākiem bērniem mēdz būt stingra un prasīga. Māte Vērsis nepieņem nepaklausību un nepakļaušanos, viņai grūti samierināties, ka bērni, īpaši pārejas vecumā, pretojas viņas iedibinātajai kārtībai. Vērša mīlestība pret skaistumu, mājīgumu un harmoniju dara viņu absolūti neiecietīgu pret nekārtību, kas iespaido attiecības ar bērniem, kuri mūžīgi izsvaida visapkārt rotaļlietas, grāmatas un mantas. Citādi Vērsis ir gandrīz ideāla māte – atsaucīga, labestīga, mīloša, spēcīga un līdzsvarota, kas prot jokot un uzmundrināt, pieglaust un nostiprināt pašpārliecinātību.

Saistītie raksti
LA.lv