×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Nīderlande sāks izmeklēšanu par kara noziegumiem (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Saistībā ar lidsabiedrības “Malaysia Airlines” lidmašīnas notriekšanu virs Doņeckas apgabala Nīderlande sākusi izmeklēšanu par apzinātu lidmašīnas notriekšanu, slepkavību un kara noziegumu pastrādāšanu.

Ziņu aģentūra “Reuters” informē, ka saskaņā ar starptautisko noziegumu likumu Nīderlande ir tiesīga notiesāt jebkuru personu, kas pastrādājusi kara noziegumu pret Nīderlandes pilsoni. Pagājušajā nedēļā, Krievijas atbalstītajiem teroristiem notriecot Malaizijas lidsabiedrības lidmašīnu, dzīvību zaudēja 298 cilvēki, tostarp 193 Nīderlandes pilsoņi. Ukrainā ieradušies Nīderlandes izmeklētāji, lai vāktu pierādījums iespējamai prāvai pret teroristiem, kuri notrieca lidmašīnu.

Nīderlandes premjerministrs Marks Rute piedraudējis, ka Krievijai jārēķinās ar papildus sankcijām, ja tā nesniegs lielāku palīdzību izmeklēšanā. “Skaidrs, ka Krievijai ir jāizmanto ietekme, kas tai ir pār separātistiem, lai uzlabot situāciju katastrofas vietā,” paziņoja Rute. “Ja tuvākajās dienās izmeklētājiem joprojām būs ierobežota pieeja vietai, kurā atrodas lidmašīnas atlūzas, pret tiem, kuri tieši vai netieši bijuši iesaistīti lidmašīnas notriekšanā, tiks izmantoti visi politiskie, ekonomiskie un finanšu instrumenti.”

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Krievu fašistiem vienalga ko slepkavot.

    • В июне 1962 году в Новочеркасске была расстреляна мирная демонстрация рабочих. Они вышли на площадь перед зданием горкома партии, прося власти лишь об одном -хоть немного облегчить их существование

  2. Mark, seperātisti tā jau tā pati krievija ir ar Pootin prikšgalā! bet man prieks par jūsu drosmi, organizēt, darīt, izmeklēt! Vēlu veiksmi un turu īķšķus par izdošanos!

  3. Kāda ietekme pār separātistiem,ja tie ir pašas krievijas organizēts pasākums! Tad jau izvarotājam arī varētu prasīt sevi ietekmēt,un neizvarot. Komunisti vienmēr ir bijuši gan garīgi,gan fiziski izvarotāji.Kad beidzot pasaulei acis atvērsies? Cik vēl civilās lidmašīnas janotriec?

Draugiem Facebook Twitter Google+