“Nikars” komanda uzbrukumā.

“Nikars” sāk ar uzvaru pār bulgāriem 0

Latvijas čempionvienība telpu futbolā “Nikars” ceturtdien pirmajā Rīgā notiekošā UEFA kausa izcīņas pamatturnīra spēlē ar rezultātu 4:1 (1:1) uzvarēja Bulgārijas spēcīgāko komandu Varnas “Grand Pro”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja “Nikars” komandas portugāļu leģionārs Arnaldu Pereira, bet 13.minūtē neizšķirtu atjaunoja serbs Marko Kostičs. Lūzumu mājinieki panāca otrā puslaika pirmajā daļā, kad trīs minūšu laikā divreiz izcēlās Maksims Seņs. Cīņas izskaņā pretinieki centās atspēlēties, nomainot vārtsargu pret papildu laukuma spēlētāju, bet to sev par labu izmantoja “Nikars”, kad divas ar pusi minūtes pirms mača beigām tukšos vārtos bumbu raidīja Germans Matjušenko.

Citā šīs grupas pirmās kārtas mačā ceturtdien Polijas spēcīgākais klubs Belsko-Bjalas “Rekord” ar 4:0 uzvarēja Gruzijas čempionvienību Tbilisi “Iberia Star”.

Sacensību turpinājumā “Nikars” piektdien uzņems “Rekord” komandu, bet svētdien gaidāma cīņa pret “Iberia Star” telpu futbolistiem. Visas spēles risinās Olimpiskajās sporta centrā (OSC) Rīgā.

No pamatturnīra kārtas katras grupas divas spēcīgākās komandas pievienosies četrām labākajām Eiropas vienībām un laika posmā no 18. līdz 23.novembrim sacentīsies elites kārtā. Savukārt pēc tam četru grupu uzvarētājas kvalificēsies finālturnīram, kas risināsies nākamā gada aprīlī.

Kopš 2013.gada sākuma “Nikars” komandu vada Eiropas telpu futbola sabiedrībā pazīstamais un pieredzes bagātais portugāļu speciālists Orlandu Duarte. Klubam pievienojies Latvijas telpu futbola izlases kapteinis Andrejs Aleksejevs, kurš iepriekšējos gadus spēlēja Kiprā. Tikmēr no “Raba” komandas vienībai šogad tika piesaistīts 2011. un 2013.gada Latvijas labākais telpu futbolists Maksims Seņs, bet vienīgais vienībā spēlējošais leģionārs ir portugālis Arnaldu Pereira.

“Nikars” savā laukumā UEFA pamatturnīra spēles rīko jau ceturto sezonu pēc kārtas, savukārt no iepriekšējām septiņām reizēm Latvijas titulētākais telpu futbola klubs sacensību elites raundā spēja iekļūt divas reizes – 2009./2010.gada un 2012./2013.gada sezonās.

Arī pagājušajā sezonā “Nikars” savā laukumā uzņēma UEFA kausa izcīņas pamatturnīru, taču nespēja sasniegt elites kārtu, savā apakšgrupā paliekot trešajā vietā.

Maija sākumā “Nikars” septīto reizi pēc kārtas triumfēja Latvijas čempionātā.