“Nikars” uzvar arī otrajā mačā 0

Latvijas čempionvienība telpu futbolā “Nikars” piektdien otrajā Rīgā notiekošā UEFA kausa izcīņas pamatturnīra spēlē ar 3:1 (1:1) apspēlēja Polijas spēcīgāko klubu Belsko-Bjalas “Rekord”, tādejādi priekšlaicīgi nodrošinot vietu elites kārtā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Latvijas komandas rindās divus vārtus guva Igors Avanesovs, bet vienus iesita Maksims Seņs.

Duelis Olimpiskajās sporta centrā (OSC) Rīgā iesākās ar labāku Belsko-Bjalas komandas sniegumu, jo vārtus septītajā minūtē guva Rafals Francs. Tiesa, 15.minūtē “Nikars” telpu futbolistiem izdevās izlīdzināt rezultātu, izceļoties Igoram Avanesovam, kurš otrā puslaika ceturtajā minūtē bija precīzs vēlreiz un laukuma saimniekus jau izvirzīja vadībā.

Otrā puslaika laikā “Rekord” komandā otro dzelteno un automātisku sarkano kartīti pamanījās nopelnīt Radeks Polāšeks, bet pēcāk sekojošo izspēli veiksmīgi 35.minūtē izmantoja Seņs, panākot jau 3:1.

Pirms tam turpat OSC Bulgārijas čempioni Varnas “Grand Pro” ar 4:0 (2:0) uzvarēja Gruzijas labāko vienību Tbilisi “Iberia Star”.

Kā ziņots, pirmās kārtas spēlēs ceturtdien “Nikars” ar 4:1 uzvarēja “Grand Pro” komandu, bet “Rekord” ar 4:0 pārspēja “Iberia Star” vienību.

Pēc divām kārtām “Nikars” telpu futbolisti iekrājuši maksimāli iespējamos sešus punktus, atrodoties apakšgrupas līderu godā. Pa trim punktiem ir “Rekord” un “Grand Pro” vienībai, kamēr pie punktiem nav tikusi “Iberia Star”.

Tā kā Latvijas komanda jau ir uzvarējusi savas tuvākās sekotājas, turklāt noslēdzošajā kārtā tās aizvadīs maču savā starpā, “Nikars” jau ir nodrošinājusi vietu starp divām labākajām apakšgrupas vienībām, tādejādi priekšlaicīgi sasniedzot UEFA kausa izcīņas elites kārtu.

Sacensību noslēgumā “Nikars” komandai svētdien gaidāma cīņa pret “Iberia Star” telpu futbolistiem. Visas spēles risinās OSC.

No pamatturnīra kārtas katras grupas divas spēcīgākās komandas pievienosies četrām labākajām Eiropas vienībām un laika posmā no 18. līdz 23.novembrim sacentīsies elites kārtā. Savukārt pēc tam četru grupu uzvarētājas kvalificēsies finālturnīram, kas risināsies nākamā gada aprīlī.

Kopš 2013.gada sākuma “Nikars” komandu vada Eiropas telpu futbola sabiedrībā pazīstamais un pieredzes bagātais portugāļu speciālists Orlandu Duarte. Klubam pievienojies Latvijas telpu futbola izlases kapteinis Andrejs Aleksejevs, kurš iepriekšējos gadus spēlēja Kiprā. Tikmēr no “Raba” komandas vienībai šogad tika piesaistīts 2011. un 2013.gada Latvijas labākais telpu futbolists Maksims Seņs, bet vienīgais vienībā spēlējošais leģionārs ir portugālis Arnaldu Pereira.

“Nikars” savā laukumā UEFA pamatturnīra spēles rīko jau ceturto sezonu pēc kārtas, savukārt no iepriekšējām septiņām reizēm Latvijas titulētākais telpu futbola klubs sacensību elites raundā spēja iekļūt divas reizes – 2009./2010.gada un 2012./2013.gada sezonās.

Arī pagājušajā sezonā “Nikars” savā laukumā uzņēma UEFA kausa izcīņas pamatturnīru, taču nespēja sasniegt elites kārtu, savā apakšgrupā paliekot trešajā vietā.

Maija sākumā “Nikars” septīto reizi pēc kārtas triumfēja Latvijas čempionātā.