Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. novembris, 2014
Drukāt

Nikija Mināža atvainojas par nacistisko simboliku videoklipā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu repere Nikija Mināža otrdien atvainojusies par nacistiskās simbolikas izmantošanu jaunā singla “Only” videoklipā.

Animētajā videoklipā dziedātāja sēž tronī greznā zālē, kas rotāta ar sarkanbaltiem karogiem. Svastikas vietā uz tiem redzama Mināžas emblēma – burts M. Dziesma ierakstīta sadarbībā ar reperiem Dreiku un “Lil Wayne”, kā arī R&B dziedātāju Krisu Braunu.

Mināža norādīja, ka dziesmas videoklipu esot iedvesmojusi multfilma “Metalocalypse”. Viņa uzsvēra, ka gan videoproducents, gan par to atbildīgā persona esot ebreji.

“Es neizdomāju video koncepciju. Taču es ļoti atvainojos un uzņemos pilnu atbildību, ja kādu esmu aizvainojusi. Es nekad neatbalstītu nacismu savā mūzikā,” tvītoja Mināža.

Antisemītisma apkarotāju organizācija Pretapmelošanas līga (ADL) nodēvēja videoklipu par “ārkārtīgi uztraucošu”. Tā arī uzsvēra sakarību, ka tas izdots Kristāla nakts gadadienā. 1938. gada naktī no 9. uz 10. novembri Vācijā notika masveidīgi, pret ebrejiem vērsti grautiņi.

“Šis videoklips ir neiejūtīgs pret holokaustā izdzīvojušajiem, kā arī trivializē tā laika vēsturi,” sacīja ADL pārstāvis Abrahams Foksmens.

Pēc Mināžas atvainošanās līga nāca klajā ar jaunu paziņojumu. “Mēs ceram, ka viņa turpinās izglītoties pati un mācīt saviem faniem par to, kas bija nacisti un kāpēc pret genocīdu un holokaustu nekad nevajadzētu izturēties vieglprātīgi,” raksta Foksmens.

 

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+