×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Nikolaja Puzikova jaunās dziesmas video piedalās Simona Kubasova un Artis Gāga

Foto - LetaFoto - Leta

Nikolajs Puzikovs šovakar 24. jūlijā plkst. 18.00 aicina visus savus draugus un fanus uz JUST bāru, kur notiks dziedātāja jaunākās dziesmas “Mana mīļā meitene” svinīgais noskatīšanās pasākums.

Nikolaja jaunākās dziesmas “mana mīļā meitene” mūzikas autors un dziesmas producents ir viens no pēdējā laika aktīvākajiem latviešu popmūzikas un deju mūzikas producentiem Kaspars Dvinskis, kurš pazīstams arī kā DJ Dween. Savukārt dziesmas tekstu rakstīšanu šoreiz uzņēmies pats dziedātājs un šī ir viņa debija dziesmu sacerēšanā.

Nikolajs: – “Es ilgi nebiju pārliecināts, vai pats varu kaut ko uzrakstīt. Savu draugu un kolēģu iedvesmots, tomēr nolēmu riskēt. Tagad nododu klausītāju vērtējumam to, kas sanācis. Man pašam tas ir radošs solis uz priekšu.

Dziesmas ierakstā pieaicināts piedalīties arī viens no Latvijas pazīstamākajiem un labākajiem saksofonistiem Artis Gāga, kurš redzams arī dziesmas video, un ņem tajā aktīvu dalību.

Nikolajs: – “Pazinu Arti jau agrāk, un viņš uzreiz piekrita piedalīties šajā avantūrā, par ko esmu viņam bezgala pateicīgs. Zinot viņa muzikālās spējas un žanrus, priecājos, ka viņš ne tik vien neatteica, bet arī ņēma aktīvu dalību dziesmas un video tapšanā. Viņš ir ļoti jauks cilvēks un lielisks mūziķis.”

Vienlaicīgi ar dziesmas ierakstu tapusi arī dziesmas video, kurā Nikolaja mīļotās meitenes lomu uzņēmusies sabiedrībā labi pazīstamā modele un starptautisku skaistuma un modeļu konkursu fināliste un uzvarētāja Simona Kubasova, kura pērn britu portāla Missology.com aptaujā tika atzīta par fotogēniskāko sievieti pasaulē.

Dziesmas video stāsta autors ir pats Nikolajs Puzikovs, bet to producējis, filmējis un montējis Kaspars Kambars (Damn Studio).

Video tapšanā piedalījušies stiliste Zane Ellere, limuzīnu īres kompānija Limonavigator.lv, beBeauty un Just bar.

Dziesmas video varat jau tagad noskatīties Micrecmusic kanālā videovietnē YouTube:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+