×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
8. augusts, 2014
Drukāt

“Reģionu apvienību” prasmīgi sašķēla. Saruna ar Nikolaju Stepanovu (18)

Foto-Zigmāris RumkaFoto-Zigmāris Rumka

Gulbenē pie novada stūres jau gadu atgriezies pieredzējušais politiskais “buks” NIKOLAJS STEPANOVS. Taču – priekšā ir arī Saeimas vēlēšanas, kurās no Reģionu apvienības vēlētais Stepanovs nestartēs, taču spriedums par aktualitātēm viņam ir. Par to sarunā Gulbenē ar Voldemāru Krustiņu un Egilu Līcīti.

V. Krustiņš: – Laiks inventarizēt, kas jau noticis un kas vēl gaidāms. Kā ir – vai Reģionu apvienība tiks pie varas?


N. Stepanovs: – Pirms apmēram pusgada man nebija īpašu šaubu, ka tiks. Tagad šaubas pieaugušas. Savulaik bija doma, ka reģionu spēkus savilks kopā vienā dūrē, to veidojot ar pašvaldību partijām no Kurzemes, Latgales, Vid-zemes. Diemžēl tā nenotika. Apvienotais spēks nesanāca. Valmieras Inesis Boķis aizgājis “Vienotības” virzienā, turpat arī viens otrs kurzemnieks un Latgales partija. Mūs sašķēla, un to izdarīja ļoti prasmīgi. Tas ir slikti, ka neesam riktīgā kulakā, jo tādā būtu cerības iekļūt Saeimā daudz vairāk reģionu un lauku pārstāvjiem. Pašreiz var atkārtoties tas pats, kas iepriekš – ka “laucinieku” pie varas diezgan maz. Ka likumdošanā un visur citur Rīgā pieņemtos lēmumos lauki paliek otrā plāksnē, drusku novārtā.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Es šo personāžu labi atceros vēl no 70- tiem gadiem, no Lauktehnikas laikiem. Glumjš un slidens un visos laikos ir mācējis peldēt pa virsu. Ka tik vēders pilns un Volga zem dibena.

 2. izlasīju pētījumu par šo “reģionu apvienību” kreisiepatrioti.lv/zinas/175-ave-lat-grupa
  tā kā varat nemaz necensties, tagad jau mēs visi zinam, ko jūs darījāt pagājušajā vasarā …

 3. Nu ko te cepies, laid jaunos, sen laiks iet pensijā.

 4. Tikai idioti var balsot par vienotiem jenotiem!

 5. Visa priekšvēlēšanu gaisotne ir traģikomisks, rafinēts cirks ,kas dīdzīgs KNAB iekšienē notiekošam.Kāds ieinteresēts ,lai KNAB nestrādātu,valsts neattīstītos,bet būtu mūžīga kašķēšanās un muļķošanās līdz brīdim kamēr tas kāds svinēs galīgu uzvaru.

 6. Bet ko darīt Tautas partijas biedriem?Latgalē vairākums bija Saskaņai.Vajag izdomāt vietējo balsu ieguvi. Latgales partijas saknes ir Tautas partijas biedru rindās.Preiļlos bija Tautas partijas ieliktenis Eglitis,kurš pēc mandāta zaudēšanas tika amatā Ventspils augstskolā.Viņa vietā Preļlu domē tika ģeogrāfijas skolotājs (agrāk mīlēja iedrapēt)kuram savs krekls tuvāks nekā kaimiņam.Vienotība laikam piedāvja viņam gardu kumosu no Saeimas siles?Un viņs piekritis balotēties tautas ienistās apvienības rindās.

 7. Vainosim paši sevi …. Kad reiz beigsies šī muļkigā latviešu elektorāta šķelšana? Jābalso par partiju kas cīnīsies pret oligarhiem un stiprinās latvisku Latviju.

  • Cik saprotu, tad Reformu paartija šo reiz “ne startē”, bet Lembergs – kā smaidījis tā arī joprojām .. . Oligarhi arī ir dažādi, ir vienkārši blēži, ir krievu naudu bīdītāji-blēži, bet ir arī ražotāji. Domāju, šo punktu nevajag celt par partijas programmu. Būs cīņa ar vēja dzirnavām. Jābaidās no tādiem, smagi nomocītiem lauku darbos, lauku aizstāvjiem. Apvainot kādu, ka negodīgi karo, – labi pazīstams cīņas paņiemiens.

 8. Par Reģionu partijas saraksta izjukšanas jāpateicas Vienotības fīireriem.Latgales partiju organizēja Vienotības biedrs Lāčplēsis.Kurš sākumā apmuļķoja Preiļu A.Adamoviču ieceļot par partijas vadoni.Nākot tuvāk EP vēlēšanām iebīdīja šo muļķīti (Adamoviču) EP deputātu kandidātos,bet partijas vadibu (redzams tā bija domāts Vienotibas darbībā) pārņēma Lāčplēsis.A.Ādamovičs kandidēs no Vienotības saraksta.Ar to VIenotība nošauj divus zaķus.Izjauc Reģionu apvienību un nogremdē latgales partijas izredzes patstāvīgi tikt Saeimā.

 9. … Ka Stepanovs norada … zaudetaji bus V, bet ieguveji NA … jo cilveki beidzot saprot, ka tikai ar profesionali sagatavotu valsts atbalstitu un aktivu ilgtermina nacionali orientetu valsts attistibas programmu varesim atgut visu zaudeto un pieliksim vajadzigo ari regionalas sabiedribas dzives kvalitates uzlabosanas labad …

 10. skabarga pakaļā Atbildēt

  Ja nemaldos tad reģionu partiju izvedoja bijušās TP biedrīši. Viņu ,,neatsveramo,, devumu spilgti raksturo pirmais solis pēc varas sagrābšanas – nepamatota un nepelnīta algu paaugstināšana sev pašiem. Āži par dārzniekiem. Vai tautai tādus vajag?

 11. Jau vienā pašā 2009.gadā: Solīja pensijas neaiztikt! Aiztika! Solīja ar nākamo gadu pilnībā pāriet uz progresīvo ienākuma nodokli! Nepārgāja!

 12. Vai tiešām balsosim atkal par Latvijas “glābējiem”?

  • Balsosim par Vienotību – Latvijas intrigu čempionu partiju! Maz neliksies…

   • Kuru intrigu partiju pats lobē?

   • Nē, Nē balsosim par īsto laucinieku Stepānovu. Celsim kolhozus un gaišo nākotni. Ak šausmas – apcirpa bišķi pensijas! Visiem pensijas divkārtīgas, Putins palīdzēs, kā Krimā! Tā ir pēdējā anekdote, proti, krievs Latvijā norūpējies par laukiem un starptautisko Latvijas godu. Nedomāju ka Krustiņš ar Līcīti to glābs. Atstājiet politikā un valstī lemt pamatnācijai – ticiet man, būs drošāk! Pie velna laipnību.

Draugiem Facebook Twitter Google+