Latvijā
Rīga

No 1. septembra būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustību sarakstos0

Foto LETA

No 2018. gada 1. septembra atsevišķiem sabiedriskā transporta maršrutiem tiks noteikts jauns kustības saraksts darba dienām un brīvdienām, portālu LA.lv informēja „Rīgas satiksme”.

No 1. septembra atsevišķos maršrutos, palielinoties pasažieru plūsmai, kas ir saistīts ar skolēnu, studentu brīvlaika un iedzīvotāju atvaļinājumu laika beigām, tiks veiktas izmaiņas kustības sarakstos: 9., 12., 37. un 41. autobusu maršrutos darba dienās, 15. un 31. autobusu maršrutos brīvdienās, 14. trolejbusa maršrutā darba dienās, 12., 15., 17., 22. un 25. trolejbusu maršrutos darba dienās un brīvdienās

Vienlaikus “Rīgas satiksme” informē, ka 3. trolejbusa un 11. autobusa maršrutā tiks veiktas nelielas korekcijas atiešanas laikos no pieturvietām pilsētas centra virzienā darba dienās un brīvdienās. Atiešanas laiki no galapunktiem nemainās.

14. autobusa maršrutā, braucot galapunkta „Abrenes iela” virzienā, tiks ieviesta pieturvieta „Centrālā stacija”.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

LA.lv