Horoskopi un mistika
Horoskopi

Negaidīti notikumi un spriedze: Horoskopi no 6. līdz 12. aprīlim 0

Foto – AFP/LETA

Auns

Auna dzīvē pieaugs spriedze partnerattiecībās, kas ietekmēs arī citas jomas. Pārdomāti jāplāno darbi un jānosaka prioritātes. Nav piemērots brīdis kardinālām pārmaiņām. Jābūt piesardzīgam, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, jo var iekļūt negadījumā. Piemērots laiks dziednieciski relaksējošām procedūrām, saunas vai pirts apmeklējumam. Nav ieteicams lietot alkoholu.

Vērsis

Vērsim labvēlīgs laiks sevis izglītošanai. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām partnerattiecībās, jācenšas izteikties skaidri un saprotami, kā arī respektēt partneru vajadzības. Nav ieteicams veikt darījumus un slēgt līgumus. Jārūpējas par savu veselību un pašsajūtu. Lai mazinātu stresu un spriedzi, ieteicamas pastaigas svaigā gaisā vai pabūšana vienatnē, lai sakārtotu savas domas un nomierinātu prātu.

Dvīņi

Šis periods no Dvīņiem prasīs precizitāti un akurātumu, tāpēc jāizvairās no vairāku darbu veikšanas vienlaikus. Pirms ķerties klāt pie kaut kā jauna, jāpārliecinās, vai iepriekšējās lietas ir sakārtotas. Darbā iespējamas ar dokumentiem un licenču termiņiem saistītas pārbaudes. Piemērots laiks, lai atbrīvotos no novecojušām un nevajadzīgām lietām. Iekšējās harmonijas atgūšanai ieteicamas aktivitātes svaigā gaisā.

Vēzis

Pēkšņi, negaidīti notikumi izjauks Vēža iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pieaugs spriedze, jo ne viss ies, kā plānots. Tāpēc jābūt piesardzīgam un jāklausa savai sirdsbalsij, kārtojot dokumentus uz risinot juridiskus jautājumus. Ieteicams izvērtēt šābrīža situāciju un noteikt prioritātes, kā arī pievērsties tiešo pienākumu veikšanai. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu. Vairāk laika jāatvēl miegam un atpūtai.

Lauva

Lauvai lielāka uzmanība jāvelta tiešajiem pienākumiem. Veiksies darbi, kas būs labi plānoti, neprasa steigu un precizitāti. Nedrīkst ļauties emociju uzplūdiem, jo tas var radīt pārpratumus, kas vēlāk radīs sarežģījumus. Jābūt piesardzīgiem, vadot transporta līdzekļus un piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Nav labi uzsākt kaut ko jaunu, pirkt un pārdot īpašumus vai investēt naudu jaunos projektos.


Jaunava

Jaunavai jāpievēršas ikdienas pienākumiem. Lēmumi jāpieņem pārdomāti un bez steigas, jo steigā iespējams pieļaut kļūdas, kas vēlāk var radīt zaudējumus. Vairāk uzmanības jāvelta partnerattiecību uzlabošanai un sakārtošanai, jo no tā būs atkarīga turpmākā sadarbība. Piemērots brīdis savas dzīves inventarizācijai un prioritāšu noteikšanai. Ieteicamas fiziskas aktivitātes.


Svari

Svari jutīs, ka ikdienas pienākumu slogs samazinās un beidzot ir iespējams apmierināt pašam savas vajadzības. Nav ieteicams veikt kardinālas pārmaiņas, bet der atbrīvoties no tā, kas ir lieks un nevajadzīgs. Piemērots laiks attīrīt telpas gan mājās, gan darbā. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, jo domas bieži klīdīs citur un mazināsies koncentrēšanās spējas.

Skorpions

Skorpionam rūpīgi jāseko līdzi savām naudas lietām un tam, ko saka, jo neapdomīga vai pārsteidzīga rīcība nesīs zaudējumus. Būtu vēlams pilnveidot savas profesionālās iemaņas vai celt kvalifikāciju, apmeklējot kursus un seminārus. Jāizvērtē šābrīža situācija un jānosaka prioritātes, lai lietderīgāk izmantotu laiku un resursus. Piemērots brīdis, lai tiktos ar draugiem un domubiedriem.

Strēlnieks

Strēlniekam šajā laikā uzmanība jāvelta tiešajiem darba pienākumiem. Jāseko līdzi tam, ko runā un dara, jo nepārdomāti pateiktais var tikt pavērsts pret sevi pašu. Aktivizēsies nelabvēļi. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu. Lielāka uzmanība jāvelta savai pašsajūtai, veselības sakārtošanai un nostiprināšanai. Piemērots laiks izstāžu un kultūras pasākumu apmeklēšanai, atpūtai svaigā gaisā.

Mežāzis

Mežāzis jutīs, ka viņa pacietības mērs tuvojas beigām, tāpēc gribēs, lai tuvinieki viņu palutina un daļu no pienākumiem uzņemas paši. Labvēlīgs laiks, lai pabeigtu iesāktus darbus un attīrītu dzīvojamās telpas enerģiju. Tikšanās ar draugiem, romantiskas vakariņas ar mīļoto cilvēku vai relaksējoša SPA procedūra varēt papildināt izsīkušo enerģiju un dzīvesprieku. Mežāzis var doties nelielā ceļojumā vai ekskursijā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram būs sajūta, ka citi no viņa pārāk daudz prasa. Lai izvairītos no spriedzes un nepatīkamām situācijām, jācenšas neuzņemties vairāk pienākumu, nekā spēj paveikt. Labvēlīgs laiks jaunu zināšanu, redzesloka paplašināšanai un prasmju apguvei. Jaunu iespaidu un ideju gūšanai ieteicams doties ceļojumā vai pieredzes apmaiņas braucienā. Jāseko līdzi pašsajūtai un uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika.


Zivis

Zivīm jāraugās, lai viss tiktu paveikts laikus, neatliekot uz pēdējo brīdi. Dzīve prasīs precizitāti un punktualitāti it visā, kas tiks darīts. Katra paviršība vai līdz galam nepabeigts darbs vairos stresu un spriedzi, tāpēc pārdomāti jāplāno laiks un pienākumi, kā arī atpūtas brīži starp darbiem. Tas, kā Zivis tiks galā ar pienākumiem, apkārtējos radīs priekšstatu par cilvēku kopumā.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
2 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
VIDEO. Bijušais policists pārsūdz spriedumu: noliedz vainu zēna notriekšanā
58 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Valsts pirmie simt gadi ir līdz malām pierakstīta lappuse
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
“Boeing” nav sniedzis ziņas par potenciālu tās jaunākās lidmašīnas bīstamību
45 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Meija turpina mest – “Dinamo” pirmo reizi sezonā trīs uzvaru sērija!
2 stundas