×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
6. aprīlis, 2017
Drukāt

Negaidīti notikumi un spriedze: Horoskopi no 6. līdz 12. aprīlim

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Auns

Auna dzīvē pieaugs spriedze partnerattiecībās, kas ietekmēs arī citas jomas. Pārdomāti jāplāno darbi un jānosaka prioritātes. Nav piemērots brīdis kardinālām pārmaiņām. Jābūt piesardzīgam, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, jo var iekļūt negadījumā. Piemērots laiks dziednieciski relaksējošām procedūrām, saunas vai pirts apmeklējumam. Nav ieteicams lietot alkoholu.

Vērsis

Vērsim labvēlīgs laiks sevis izglītošanai. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām partnerattiecībās, jācenšas izteikties skaidri un saprotami, kā arī respektēt partneru vajadzības. Nav ieteicams veikt darījumus un slēgt līgumus. Jārūpējas par savu veselību un pašsajūtu. Lai mazinātu stresu un spriedzi, ieteicamas pastaigas svaigā gaisā vai pabūšana vienatnē, lai sakārtotu savas domas un nomierinātu prātu.

Dvīņi

Šis periods no Dvīņiem prasīs precizitāti un akurātumu, tāpēc jāizvairās no vairāku darbu veikšanas vienlaikus. Pirms ķerties klāt pie kaut kā jauna, jāpārliecinās, vai iepriekšējās lietas ir sakārtotas. Darbā iespējamas ar dokumentiem un licenču termiņiem saistītas pārbaudes. Piemērots laiks, lai atbrīvotos no novecojušām un nevajadzīgām lietām. Iekšējās harmonijas atgūšanai ieteicamas aktivitātes svaigā gaisā.

Vēzis

Pēkšņi, negaidīti notikumi izjauks Vēža iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pieaugs spriedze, jo ne viss ies, kā plānots. Tāpēc jābūt piesardzīgam un jāklausa savai sirdsbalsij, kārtojot dokumentus uz risinot juridiskus jautājumus. Ieteicams izvērtēt šābrīža situāciju un noteikt prioritātes, kā arī pievērsties tiešo pienākumu veikšanai. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu. Vairāk laika jāatvēl miegam un atpūtai.

Lauva

Lauvai lielāka uzmanība jāvelta tiešajiem pienākumiem. Veiksies darbi, kas būs labi plānoti, neprasa steigu un precizitāti. Nedrīkst ļauties emociju uzplūdiem, jo tas var radīt pārpratumus, kas vēlāk radīs sarežģījumus. Jābūt piesardzīgiem, vadot transporta līdzekļus un piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Nav labi uzsākt kaut ko jaunu, pirkt un pārdot īpašumus vai investēt naudu jaunos projektos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+